Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Sołtysi nowej kadencji podjęli już pracę

W sali narad Urzędu Gminy Kaczory miało miejsce pierwsze spotkanie sołtysów, wybranych na nową kadencję. W spotkaniu udział wzięli również wójt Brunon Wolski oraz pracownicy Urzędu.
Sołtysi nowej kadencji podjęli już pracę

Autor: pb

Zebranie otworzył wójt, gratulując wszystkim sołtysom, obejmującym urząd w nowej kadencji i dziękując wszystkim dotychczasowym za ich pracę na rzecz lokalnej społeczności. Podczas omówienia spraw bieżących poruszył kwestię ujednolicenia opłat za wynajem sal na terenie gminy.

W dalszej części spotkania sekretarz gminy, Gizela Durecka przedstawiła podstawowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych, poinformowała sołtysów o odpowiedzialności materialnej i obowiązku tajemnicy skarbowej. Wszyscy podpisali niezbędne oświadczenia i przyrzeczenia z tym związane.

Kolejne zebranie już na przełomie lutego i marca. Tym razem będzie mowa o procedurze poboru podatków.


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

hłehłehłe 20.12.2019 18:20
Twoja twarz brzmi znajomo – rzekł serchaan korkmas, spoglądając w ospermiony odbyt roberta nowelasa.

Krystyna naciągczka 20.12.2019 16:51
Twoja twarz brzmi znajomo – rzekł serchaan korkmas, spoglądając w ospermiony odbyt roberta nowelasa.

Mariusz do zaćmienia 18.05.2019 06:29
Ale pracują, ho ho ho! A flaszki pod stołem. W komunie takie spotkania zawsze kończyły się konsumpcją flaszek spod stołu do zaćmienia. Nic się nie zmieniło, wójt z nadania Wielkiego Smrodatora to wypisz wymaluj komuna.

maria 17.05.2019 22:55
Co za pierdoły!

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ~~..~~Treść komentarza: Stare baby potrzebują jakiegoś wyciora do przepastnych czeluści dawno wygasłych co do ich pierwotnej funkcji demograficznej. Chyba że zapragną tłoka czekoladowego. Wtedy jo! Naczelny gotów, proponuje wydawnictwo instrukcyjne, jak zrobić sobie dobrze w trybie odtylcowym.Data dodania komentarza: 11.07.2025, 20:06Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: []\/{}Treść komentarza: Są w naszym kraju regiony typu Krajna, gdzie działają koncerny medialne prasowe i internetowe. Tam się dzieje! Jak się nawalą, od razu mają chuć. Zbierają gamety do terrarium. Dla dorżnięcia się wódczanego piją koniak redakcyjny. Kiedy naczelny gdzieś wyjedzie, wydawczyni zapragnie zlecić konstrukcję wiatraka odbytniczego z wałem osadczym do uciech. Sodoma i Gomora. Trzeźwość w sensie zera na alkomacie jest niewyobrażalnym deliktem egoizmu ekonomicznego, który prowadzi do deficytu budżetowego. Sytuację pogarszają felietoniści z przeszłością korupcyjną na szczytach władzy.Data dodania komentarza: 11.07.2025, 19:59Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: oszczerzenieTreść komentarza: Dopóki żulia internetowa pilskiego grajdoła medialnego będzie się pastwić nad Januszem Lemanowiczem, choćby w trybie niejawnym, domyślnym, Janusz Lemanowicz będzie komentował wszystkie znane mu objawy chamstwa, kłamstwa, perfidii, plugastwa myśli tych udziałowców chamstwa, kłamstwa, perfidii, plugastwa myśli.Data dodania komentarza: 10.07.2025, 22:04Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 21.Autor komentarza: skobelTreść komentarza: Wbijamy tam w sierpniuData dodania komentarza: 10.07.2025, 12:23Źródło komentarza: Z nudów powstał hitAutor komentarza: Masters i JihnsonTreść komentarza: w 43:00 minucie Szalbierz patrzy na Barabasza, jak by chciał zakisić w nim ogóra dla tej okazji w funkcji tłoka czekoladowego.Data dodania komentarza: 8.07.2025, 11:06Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 15.Autor komentarza: kwakwakwaTreść komentarza: W Kaczorach też bywa, że śmierdzi Śmiłowem. Ale siedzą cicho że strachu kiedy Gadzina znowu coś napisze o smrodach, odorach, fetorach, puszczą jakąś taśmę z nagraniem.Data dodania komentarza: 8.07.2025, 10:43Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 15.
Reklama
Reklama