Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Sołtysi nowej kadencji podjęli już pracę

W sali narad Urzędu Gminy Kaczory miało miejsce pierwsze spotkanie sołtysów, wybranych na nową kadencję. W spotkaniu udział wzięli również wójt Brunon Wolski oraz pracownicy Urzędu.
Sołtysi nowej kadencji podjęli już pracę

Autor: pb

Zebranie otworzył wójt, gratulując wszystkim sołtysom, obejmującym urząd w nowej kadencji i dziękując wszystkim dotychczasowym za ich pracę na rzecz lokalnej społeczności. Podczas omówienia spraw bieżących poruszył kwestię ujednolicenia opłat za wynajem sal na terenie gminy.

W dalszej części spotkania sekretarz gminy, Gizela Durecka przedstawiła podstawowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych, poinformowała sołtysów o odpowiedzialności materialnej i obowiązku tajemnicy skarbowej. Wszyscy podpisali niezbędne oświadczenia i przyrzeczenia z tym związane.

Kolejne zebranie już na przełomie lutego i marca. Tym razem będzie mowa o procedurze poboru podatków.


 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

hłehłehłe 20.12.2019 18:20
Twoja twarz brzmi znajomo – rzekł serchaan korkmas, spoglądając w ospermiony odbyt roberta nowelasa.

Krystyna naciągczka 20.12.2019 16:51
Twoja twarz brzmi znajomo – rzekł serchaan korkmas, spoglądając w ospermiony odbyt roberta nowelasa.

Mariusz do zaćmienia 18.05.2019 06:29
Ale pracują, ho ho ho! A flaszki pod stołem. W komunie takie spotkania zawsze kończyły się konsumpcją flaszek spod stołu do zaćmienia. Nic się nie zmieniło, wójt z nadania Wielkiego Smrodatora to wypisz wymaluj komuna.

maria 17.05.2019 22:55
Co za pierdoły!

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: brakTreść komentarza: O matko kochana zabrakło Ciechana!Data dodania komentarza: 8.12.2025, 12:59Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 2Autor komentarza: kosz pełen wszystkiegoTreść komentarza: Podobno ich kumpel Krzychu zrobił figiel, że wyjął z kosza na śmiecie wyrzucone paragony fiskalne i rozdał w celu rozliczenia kosztów u swojego zleceniodawcy ze wsi przy drodze DK10. Ciężka robota w wódce po szyję a bez zagrychy ciężko się żyje. A paragony opiewały na frytki, węgorza, surówki oranżady, ciastka, schaboszczaki, sielawę wędzoną, czipsy, itd.Data dodania komentarza: 8.12.2025, 12:55Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 2Autor komentarza: Plaża Ty i Ja 2013Treść komentarza: Dla kamuflażu swojej roboty inwigilacyjnej Jerzy Utkin podał grabę gościowi za ladą, który w tym barze trudnił się dźwiganiem beczek z piwem i odganiał gówniarzerię domagającą się piwa beczkowego. Utkinowi towarzyszył sztyft redakcyjny Mariusz Szalbierz w strasznie szaro-burym, przechodzonym tiszercie. Obaj śledczy wytrąbili po piwie z sokiem, dostali swoje paragony, Mariusz otarł ryło rękawem tiszerta. I poszli zawiedzeni, że sprzedawca ich oparagonował.Data dodania komentarza: 8.12.2025, 12:45Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 2Autor komentarza: anatomopatologTreść komentarza: Zofia z Piły miała organ tak obszerny, wyrobiony, że mogła w nim zmieścić pięć kilogramów kartofli i kapustę na gołąbki.Data dodania komentarza: 8.12.2025, 12:35Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 2Autor komentarza: wspomnienieTreść komentarza: Jurek Peregrinus, to po prostu Jerzy Utkin, który kiedyś zajmując się kabałą i mandalą, co na jedno wychodzi, łaził po domach i pisywał głupawe przewidywania dla życia ludzi. Pobierał za tę robotę 100 zł po denominacji. Nie wystawiał faktury. W przyszłości ten sam wędrowniczek szwendał się po plaży w Tucznie poszukując handlarzy niewystawiających paragonów fiskalnych za lody w barze "Plaża Ty i Ja". Po publikacji na portalu dzienniknowy.pl rewelacji z Tuczna, wtórowała mu znana kurew Zofia z Piły.Data dodania komentarza: 8.12.2025, 12:32Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 2Autor komentarza: nieznznyTreść komentarza: Dobre z tym obiadem!....Data dodania komentarza: 8.12.2025, 12:23Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 2
Reklama
Reklama