Dzień z Pasją – spotykamy się z ciekawymi ludźmi

  • 02.04.2019, 11:07 (aktualizacja 02.04.2019, 11:13)
  • Anna Czapla-Furtacz
Dzień z Pasją – spotykamy się z ciekawymi ludźmi
W marcu uczniowie pilskiej „Dwójki” mieli doskonałą okazję do zaprezentowania swoich zainteresowań i pasji. Z inicjatywy Samorządu i Samorządziku uczniowskiego odbyło się uroczyste spotkanie z absolwentką szkoły, pielęgniarką, pasjonatką sportu - panią Moniką Błauciak oraz nauczycielem języka angielskiego, człowiekiem z pasją - panem Pawłem Erdmanem.

Przeprowadzone przez uczniów wywiady z ciekawymi ludźmi pokazały, że warto w życiu rozwijać swoje zainteresowania i talenty. Dużym uznaniem cieszyła się wystawa medali i odznaczeń, które dzięki swej pracowitości i systematyczności zdobyła pani Monika. Pan Paweł rozbudził wśród uczniów pasję do szermierki. Każdy chciał spróbować swoich sił w walce na miecze. Uczniowie czerpali prawdziwą radość ze spotkań z ciekawymi ludźmi i podziękowali gromkimi brawami za wspólnie spędzony czas. Chętni ubrali stylizacje, które odkrywały ich zainteresowania. Byli sportowcy, tancerze i piosenkarze, którzy chętnie prezentowali swoje pasje przed innymi. Dyrekcja szkoły podziwiała zdolności uczniów i dobrym słowem motywowała do dalszego rozwoju. Pierwszy dzień wiosny upłynął radośnie i z prawdziwą pasją. Organizatorzy panie: Lidia Jaster i Beata Szwarc-Gazda dziękują wszystkim za mile spędzony czas.

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe