Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Sprzęt medyczny i wozy bojowe dla OSP

Maj to tradycyjnie miesiąc obchodów związanych z Dniem Strażaka. Szczególne powody do zadowolenia mają druhowie z OSP z gminy Szydłowo. Marcin Porzucek, poseł na Sejm RP, dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Poznaniu Adam Minkowski oraz Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Pile Grzegorz Płachta przekazali Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Łubiance wartościowy sprzęt medyczny.
Sprzęt medyczny i wozy bojowe dla OSP

Dzięki temu gestowi nasi strażacy będą w stanie jeszcze skuteczniej chronić ludzkie życie i zdrowie. Tymczasem wojewoda wielkopolski wręczył wójtowi Szydłowa Tobiaszowi Wiesiołkowi promesę na dofinansowanie wozu bojowego dla OSP Szydłowo.

– Gdy razem z komendantem wojewódzkim PSP spotkaliśmy się z druhami z Szydłowa obiecaliśmy pomoc. Cieszę się, że dotrzymaliśmy słowa. W polityce wiarygodność jest najważniejsza – powiedział poseł Marcin Porzucek.

Oprócz gminy Szydłowo, promesy dostały także m.in. gminy: Ujście, Wysoka, Okonek oraz Krzyż Wlkp.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Krytsyna Kacerowska Podgardlanka 28.12.2019 08:36
A to Polska właśnie – rzekł Serrchan Korkmass spoglądając w ospermione brązowe oko Roberta Lowela.

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: tragikomediaTreść komentarza: Wielkie dupsko, to skutek wielkiego żarcia. O filmie "Wielkie żarcie" (1973) najwięcej może nam powiedzieć Maciej Szalbierz - miłośnik kina.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 14:29Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 8Autor komentarza: kurczak ze spadówTreść komentarza: Podobno też dopuściła się medialnego wniosku w tym temacie na podłym portalu złotowskim dowodzonym przez specjalistą Ceranowskiego - KONfidenta ARTystę. Kaja zawsze musi gdzieś się wypowiedzieć, bo inaczej na rynku nie zarobi a jeść trzeba.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 13:46Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 8Autor komentarza: sztandarTreść komentarza: Kaja wyhaftowała sobie na swoich barchanowych gaciach "Leman do więzienia". A że dupę ma wielką i tłustą hasło jest widoczne na 129,78 metrów.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 13:42Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 8Autor komentarza: info.Treść komentarza: Jest nam wiadome, że Leman jest warszawiakiem z Warszawy. Warszawa jest stolicą Polski. To do wiedzy starej kurtyzany za paczkę Sportów lub oranżadę w proszku lat pięćdziesiątych.Data dodania komentarza: 18.12.2025, 13:35Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 8Autor komentarza: dolce vitaTreść komentarza: Dlatego nadal posługuje się terrorystyczną formułą "Error 1006". To jest wygodne, nie wymaga myślenia, tylko wystarczy leżeć do góry dupą.Data dodania komentarza: 17.12.2025, 15:29Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 8Autor komentarza: DNATreść komentarza: Niekoniecznie to jego robota.Data dodania komentarza: 17.12.2025, 15:25Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 8
Reklama
Reklama