Skrzaciki po raz drugi!

  • 14.06.2019, 06:04 (aktualizacja 14.06.2019, 17:33)
  • boczny
Skrzaciki po raz drugi!
Doczekaliśmy się! II edycja turnieju w tenisie ziemnym dla dzieci, pod patronatem prezydenta Piły Piotra Głowskiego, cieszyła się ogromnym powodzeniem.

Mimo upalnej pogody, korty tenisowe spółki miejskiej przy Aquaparku w Pile zapełniły się po brzegi!. W II edycji turnieju SKRZAT CUP wystartowało około 50 zawodników z Piły, Poznania, Wałcza, Krajenki, Chodzieży ,Szamotuł.

 

Zawody rozegrano w aż 6 kategoriach wiekowych:

Instruktor tenisa ze Szkoły Tenisa SKRZAT - Krzysztof Luchowski – jak zwykle wylewny był w ocenie tego typu wydarzeń.

- Główny cel jaki stawiamy sobie to wpisanie na stałe turnieju SKRZAT CUP jako cyklicznego turnieju rozgrywanego co roku w Pile. Kolejnym celem jest rozwój umiejętności tenisowych dzieci, realizacja procesu szkolenia zasadniczego młodych tenisistów, jakim jest przygotowanie do gry na punkty z przeciwnikiem w turniejach. SKRZAT CUP jest również doskonałą formą na integrację środowiska tenisowego lokalnego i regionalnego, promocję naszego miasta i regionu – podkreśla Luchowski.

Szczególne podziękowania organizatorzy kierują do Pana Prezydenta Miasta Piły Pana Piotra Głowskiego za objęcie honorowego patronatu nad turniejem i pomoc finansową w postaci ufundowania pucharów dla najlepszych zawodników turnieju, koszulek dla wszystkich uczestników turnieju oraz nie zapominają też o Pani Katarzyny Drozdowskiej z Restauracji McDonald’s w Pile za ufundowanie ZAPROSZEŃ do Restauracji McDonald’s dla wszystkich uczestników turnieju, a także Pani Elwiry Jacukowicz z firmy LEROY MERLIN za ufundowanie nagród dla najlepszych zawodników i upominków dla wszystkich uczestników turnieju, czy też o Państwu Ani i Dawidzie Kalinowskich z firmy EURO FINANNCE Sp. z o.o za ufundowanie upominków dla wszystkich uczestników turnieju

Brawo WY!

A to wyniki:

kategoria wiekowa do 8 lat
1. Dobak Jan
2 .Sakowicz Kamila
3. Mojsa Maciej, Marzec Cezary

kategoria wiekowa do 9 lat
1. Ratajczak Nikodem
2. Trojanowska Laura
3. Hinca Marta, Granisz Hania
kategoria wiekowa do 10 lat
1. Barański Mieszko
2. Bogusławska Wiktoria
3. Manszewski Antek, Hinca Franek

SKRZATY (kategoria wiekowa od 10 -12 lat)

1. Laskowski Wiktor

2. Szymański Olaf

3. Dąbrowski Adam

MŁODZICY
1. Nitecka Julia
2. Jacniacka Zosia
3.Wiśniewska Julia, Gańska Karolina

MŁODZICY
1. Hinca Mikołaj

2. Witwicki Alan

3.Winiarczyk Krzysztof, Cebula Jakub
KADECI
1. Cerajewski Filip
2. Skierski Mateusz
3. Jabłońska Monika, Jelińska Maja

boczny

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe