Coolturalna Wieś Mirosław

  • 19.06.2019, 10:21 (aktualizacja 19.06.2019, 10:23)
  • Anna Czapla-Furtacz
Coolturalna Wieś Mirosław
„Coolturalna Wieś”- pod takim hasłem odbył się w Mirosławiu festyn z okazji Dnia Dziecka. W tym roku współorganizatorami imprezy były: Rada Sołecka, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Świetlica Wiejska.

W programie festynu znalazły się m.in. ekologiczny plener malarski, zabawy i konkursy dla dzieci, zamki dmuchane. Amatorzy doznań sportowych mogli sprawdzić się na boisku chociażby w torze sprawnościowym. Najbardziej oblegane były stanowiska z watą cukrową, popcornem, ciastem, grochówką i kiełbaskami. Dzieci mogły z atrakcji skorzystać całkowicie bezpłatnie. Na zakończenie tak udanego dnia odbyła się dyskoteka dla młodzieży.

Organizatorzy serdecznie dziękują sponsorom imprezy: prezesowi WPS S.A. Franciszkowi Bednarskiemu, Pawłowi i Paulinie Kostrzewom, radnej Jolancie Kin – Zdziereli, Małgorzacie Cichostępskiej, Danucie Jessa, Alicji Greckiej, Adamowi Pawlusowi, Jerzemu Jarczyńskiemu, Amadeuszowi Zdziereli, Piotrowi Ksyckiemu, Bartoszowi Szymczakowi i Krzysztofowi Cyrulikowi.

(mr), (acz)

Anna Czapla-Furtacz

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe