Super Małachowska!

  • 02.07.2019, 08:44
  • boczny
Super Małachowska!
W ostatnim dniu zmagań na greckiej pływalni na dystansie 50 m pod wodą ustanowiła nowy rekord Polski z czasem 0:17,25

O zakochanych w pływaniu w płetwach pisaliśmy już wielokrotnie. Ostatnie lata dla pływaków chodzieskiego Delfinka to prawdziwy rozkwit. Ekipa trenera Bartosza Smaruja rozsławia Chodzież po całym świecie.

Teraz o ,,mieście porcelany” głośno było w Grecji.

Tam, w miejscowości Janina w Grecji zorganizowane zostały mistrzostwa Europy Seniorów w Pływaniu w Płetwach.

Wzięło w nich udział ponad 230 zawodników z wielu krajów. W skład polskiej reprezentacji w mistrzostwach weszła Julia Małachowska z UKS Delfinek Chodzież, a trenerem reprezentacji został jej trener klubowy Bartosz Smaruj.

- Julia w swoim pierwszym starcie na dystansie 100 m po powierzchni z nowym rekordem życiowym zajęła 13 lokatę. W trzecim dniu mistrzostw na swoim koronnym dystansie Julia z czwartym czasem awansowała do finału 8 najlepszych kobiet w Europie, w finałowym starciu uplasowała się na 7 pozycji. W ostatnim dniu zmagań na greckiej pływalni na dystansie 50 m pod wodą ustanowiła nowy rekord Polski z czasem 0:17,25, zajmując wysokie 9 miejsce i tylko o 0,02s od miejsca gwarantującego udział w finale – trener Smaruj komentuje zdarzenia z Grecji.

boczny

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe