Z tą koszulką na Półmaraton

  • 21.08.2019, 13:37
  • boczny
Z tą koszulką na Półmaraton
Przesunięto nie tylko termin rozegrania największej biegowej imprezy w północnej Wielkopolsce, ale również, w związku z tym, przedłużono rejestracje zapisów na wrześniowy na 29. Półmaraton Signify PHILIPS Piła została przedłużona do soboty, 7 września. – Pozostało wciąż około 300 miejsc na bieg.

29. Półmaraton Signify PHILIPS Piła odbędzie się 8 września. Na bieg dotychczas zapisało się prawie 3,2 tysiąca osób. Wśród zawodników planujących start w Pile znajduje się liczna grupa biegaczy kompletujących klejnoty do Korony Polskich Półmaratonów.
Na liście startowej jest już prawie 1,5 tysiąca osób, które wybrały nasz bieg jako jeden z 10 najlepszych półmaratonów w kraju zaliczanych do cyklu KPP. Wiemy, że wielu z nich właśnie na mecie pilskiego półmaratonu będzie cieszyć się ze zdobycia tej prestiżowej odznaki – mówi Henryk Paskal. – Biegacze, którzy podczas zapisów zaznaczyli, że startują w ramach KPP znajdą w swoich pakietach małą niespodziankę. Będzie to symboliczna składana korona wykonana ze wzmocnionego papieru, którą będzie można np. założyć tuż przed wbiegnięciem na metę. Liczymy, że będzie to również miła pamiątka ze startu w naszym biegu – dodaje szef półmaratonu.
Pamiątkową koronę otrzymają również biegacze, którzy zapiszą się do 7 września. Warunkiem jest jedynie zaznaczenie w zgłoszeniu, że startują w ramach cyklu KPP.

Znamy projekt koszulki

Jednocześnie organizatorzy pilskiego półmaratonu przedstawili projekt koszulki technicznej, którą w pakietach startowych znajdą wszyscy uczestnicy biegu.
Koszulka z krótkim rękawkiem wykonana jest z materiału, który zapewnia szybkie odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Naniesiona na nią grafika przedstawia grupę biegaczy, którzy zostali umieszczeni na przedzie i z tyłu koszulki. Interesująco i niebanalnie prezentuje się jej tło.
Poza tym wkrótce ogłosimy nazwisko kolejnego znakomitego biegacza, którego wizerunek znajdzie się na medalu tegorocznej edycji. Będzie to już czternasty medal z tej wyjątkowej kolekcji, którą poszczycić może się wyłącznie nasz półmaraton – zaznacza Henryk Paskal.
W minionych latach swojego wizerunku na medalu użyczyli: Zdzisław Bogusz (2006), Edward Stawiarz (2007), Michał Wójcik (2008), Kazimierz Orzeł (2009), Edward Łęgowski (2010), Ryszard Marczak (2011), Jerzy Skarżyński (2012), Wojciech Ratkowski (2013), Zbigniew Pierzynka (2014) Wanda Panfil (2015), Jan Huruk (2016), Leszek Bebło (2017) oraz Wiesław Perszke (2018).

Zapisy online i w Biurze Zawodów

Zapisy na bieg cały czas trwają na tej stronie. Pakiet startowy kosztuje obecnie 95 złotych i w takiej samej cenie będzie można nabyć go również w sobotę, 7 września w Biurze Zawodów.
Ze względu na uroczystości związane z 80. rocznicą wybuchu II wojny światowej w tym roku 29. Półmaraton Signify PHILIPS Piła wyjątkowo został przesunięty na drugą niedzielę września. – Przyszłoroczna, jubileuszowa 30. edycja biegu zostanie zorganizowana w tradycyjnym terminie – zapewnia Henryk Paskal.
Półmaraton PHILIPS Piła to impreza, która od 2000 roku odbywa się w randze PZLA Mistrzostw Polski w Półmaratonie. Bieg co roku przyciąga najlepszych zawodników z kraju i zagranicy. Rywalizacja toczy się na trasie atestowanej przez IAAF, AIMS oraz PZLA, która jest jednym z atutów pilskiej połówki. Płaska i szybka sprzyja osiąganiu dobrych wyników i poprawianiu rekordów życiowych.

(halfmarathon.pl)

boczny

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Andrii
Andrii 14.07.2020, 22:14
That year a rather interesting half marathon: https://androshchuk.com/en/pil… took part in it, besides during it the Polish championship on a half marathon takes place.
mieszkaniecPiły
mieszkaniecPiły 21.08.2019, 17:19
Znowu nie będzie można przejechać przez pół dnia przez miasto...
PCH_RUN
PCH_RUN 21.08.2019, 15:34
Jeśli ktoś nie planuje startu w Pile to zapraszam do Chodzieży na krótszy dystans ZaDyszki https://www.facebook.com/event…

Pozostałe