Zarejestruj się i jedź!

  • 26.08.2019, 20:39
  • bek
Zarejestruj się i jedź!
PIŁA/ OKONEK/ ZŁOTÓW/ LIPKA/ JASTROWIE Weź udział w XVII Leśnym Rajdzie Rowerowym 2019

Jak co roku, w pierwszą sobotę września, nadleśnictwa: Okonek, Złotów, Lipka, Jastrowie, Płytnica i Zdrojowa Góra zapraszają na kolejną edycję XVII Leśnego Rajdu Rowerowego. Impreza odbędzie się 7 września, a jej finał będzie miał miejsce w Nadleśnictwie Zdrojowa Góra, na boisku w Krępsku.

Rowerzyści, którzy zdecydują się wziąć udział w Rajdzie z rejonu Nadleśnictwa Zdrojowa Góra, spotkają się na Stacji Orlen – na pilskiej obwodnicy (obok skrzyżowania na Złotów) i stąd wyruszą w 40-kilometrową trasę. Start godz. 9.30.

Uczestnicy z rejonu pozostałych nadleśnictw mają wyznaczone inne miejsca zbiórki i różne trasy do przebycia. I tak: Nadleśnictwo Jastrowie: miejsce zbiórki – przy bramie ścieżek rowerowych; start godz. 9.00; długość trasy – ok.33 km; Nadleśnictwo Lipka: miejsce zbiórki – przed siedzibą Nadleśnictwa Lipka; start godz. 8.00; długość trasy - ok.50 km; Nadleśnictwo Okonek - przed siedzibą Nadleśnictwa, start godz. 8.15, 45 km. Nadleśnictwo Płytnica – parking przy Skansenie Fortyfikacji Grupa Warowna Cegielnia ul. Południowa; start godz. 9.00; ok.42 km; Nadleśnictwo Złotów - przy siedzibie Nadleśnictwa, Al. P.J. Lenne 1; start godz. 9.00; ok.32 km.

Łączna prognozowana ilość uczestników: 710 osób. Gospodarzem rajdu jest Nadleśnictwo Zdrojowa Góra. Zakończenie rajdu - na boisku w Krępsku.

Ilość miejsc ograniczona. Warto więc się pospieszyć. Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest wcześniejsza rejestracja internetowa dokonana za pośrednictwem formularza elektronicznego dostępnego na stronie internetowej Nadleśnictwa. Zapisy za pośrednictwem formularza będą możliwe DO ŚRODY 4 WRZEŚNIA – do godz. 15.00.  Potwierdzeniem uczestnictwa w rajdzie jest własnoręczny podpis na liście startowej. Osoby nie zapisane na listę startową w dniu rajdu nie będą traktowane jako uczestnicy rajdu;

Udział w rajdzie jest płatny w kwocie 10 zł od każdej osoby w dniu Rajdu na miejscu startu przy rejestracji uczestnika. Zaleca się aby każdy uczestnik rajdu posiadał kask ochronny, okulary chroniące oczy przed słońcem, wiatrem i kurzem. Organizator zapewnia pamiątkowe koszulki dla każdego uczestnika rajdu, pamiątkowe medale oraz ciepły posiłek regeneracyjny. Komandorem rajdu jest Janusz Grabowski a jego zastępcami na trasach: Okonek: Ryszard Standio, Płytnica: Paweł Kałużyński, Zdrojowa Góra: Adam Standio, Złotów: Tomasz Konieczny, Jastrowie: Krzysztof Kanecki.

Regulamin uczestnictwa dostępny na stronie http://www.zdrojowagora.pila.lasy.gov.pl.

bek

fot. Nadleśnictwo Zdrojowa Góra

bek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe