Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Zapraszamy na Basket!

Zapowiada się bardzo ciekawy sezon pilskiej koszykówki!
Zapraszamy na Basket!

I nie chodzi oto, że trener Tomasz Pochylski od 11 lat zakłada trykot Basketu i że nie inaczej zanosi się teraz.

 

Prawdziwym smaczkiem jest come back do zespołu nie tylko Łukasza ,,Krzemienia” Krzemińskiego, ale i Grzegorza "Jankesa" Jankowskiego.

Swoją grę w kolejnym sezonie potwierdził już inny rutynowany zawodnik Grzegorz Przewoźniak.

W Pile pozostał i i nadal będzie reprezentował pilski klub silny skrzydłowy z Radomia - Kamil Michalski.

W składzie KS Basket Piłka na najbliższy sezon obok wymienionych zobaczymy jeszcze takich graczy jak: Paweł Smoczyk, Dominik Czajkowski, Jakub Rutkowski, Mikołaj Grabowski, Przemysław Pochylski, Bartosz Rajewicz, Mateusz Relis czy Jakub Ostrowski.

Z zespołu odeszli Łukasz Mostek (będzie grał w Warszawie), Bartłomiej Lipiński i Jakub Kurkiewicz (będzie grał w 2 lidze we Wrocławiu).

Serdecznie zapraszamy kibiców na inaugurację 3 ligi mężczyzn. 28 września KS Basket Piła podejmować będzie w hali przy ul. Bydgoskiej (stadion żużlowy) o godzinie 19.00 zespół UKS KASPRO Ostrów Wlkp.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: o! Mariusz Treść komentarza: Jest obawa, że nasz ścigacz tuczeński pójdzie znowu, po 13 latach, już jako stary trep, w pościg za Lemanem, wychla piwo z sokiem, obetrze ryło rękawem tiszerta narobi zdjęć i filmików a uciechy będzie przy tym, jak na jakim festiwalu bluesa, tęsknej brzdąkaninie nieszczęśliwych murzynów za swoją afrykańską ojczyzną, do której jednak nie zagonisz ich pałą. Data dodania komentarza: 9.08.2026, 21:57 Źródło komentarza: Modernizacja plaży w Tucznie Autor komentarza: pilak Treść komentarza: O ile zauważył żem Szalbierza nagrodzonego w kulturze pilskiej, to ja dziękuję, przeprowadzam się do innej miejscowości. Data dodania komentarza: 9.08.2026, 17:39 Źródło komentarza: 20 lat rozwoju kultury (i nie tylko) w Pile i okolicach – świętujemy rocznicę przystąpienia Polski do UE Autor komentarza: lux veritatis Treść komentarza: Można, ale to by mogło być uznane za mowę nienawiści, hejt medyczno - latrynowy. Data dodania komentarza: 9.08.2026, 17:35 Źródło komentarza: Modernizacja plaży w Tucznie Autor komentarza: pytak Treść komentarza: nie można powiedzieć po prostu, że się zesrała? Data dodania komentarza: 9.08.2026, 17:31 Źródło komentarza: Modernizacja plaży w Tucznie Autor komentarza: noenatologia 1962 Treść komentarza: Podobno mamusia narobiła kupy przy porodzie, padło na ciemiączko Mariusza i już tam zostało, że nawet nie ma bruzdy. Mariusz jest gładkomózgowcem. Data dodania komentarza: 9.08.2026, 17:28 Źródło komentarza: Modernizacja plaży w Tucznie Autor komentarza: Liga Obrony Cnoty Treść komentarza: Ostatnio Milena Szalbierz - Semrau, primo voto Witosławska, zaproponowała Januszowi Lemanowiczowi zawarcie znajomości portalowej fejsbukowej. Co to znaczy, nie wiadomo. Mamy nadzieję, że nie jest to podpucha jak z Kamilem Ceranowskim Grupy Redakcyjno - Realizacyjnej Vectra Media express TV Piła ul Dąbrowskiego 8 w roku 2012. Data dodania komentarza: 9.08.2026, 11:25 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama