Seniorki – zwyciężczynie w szeregach OSP!

  • 16.10.2019, 10:05
  • bek
Seniorki – zwyciężczynie w szeregach OSP!
SKRZATUSZ  Zwycięskie seniorki zawodów sportowo- pożarniczych oficjalnie są już członkiniami jednostki OSP Skrzatusz

Zarząd OSP Skrzatusz zorganizował spotkanie z okazji złożenia ślubowania przez kobiety chcące wstąpić w strażackie szeregi. 

Ja obywatel Rzeczypospolitej Polskiej, Świadom podejmowanych obowiązków strażaka, uroczyście ślubuję być ofiarnym w ratowaniu zagrożonego życia ludzkiego i wszelkiego mienia – nawet z narażeniem życia. Wykonując powierzone mi zadania, ślubuję, przestrzegać prawa, dyscypliny oraz wykonywać polecenia przełożonych" – takie ślubowanie złożyły seniorki – zwyciężczynie zawodów sportowo-pożarniczych. W ten sposób oficjalnie zostały przyjęte do grona strażaków - ochotników OSP w Skrzatuszu.

Są to druhny: Barbara Grygiel, Bogusława Bolesta, Anna Wielgo, Renata Woźniak, Weronika Kucybała, Weronika Kmiecik oraz Weronika Kucharczyk.

- Paniom gratulujemy. Mamy nadzieję, że tym samym zachęcimy młodsze pokolenie do wstąpienia do jednostki OSP Skrzatusz. Serdecznie zapraszamy.

bek

 

bek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe