Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Chcemy się dobrze pokazać!

Dzisiaj Enea PTPS to już oczywiście nie to samo co ówczesna PTPS Nafta. Ta, której mecze ściągały do hali przy Żeromskiego tłumy. Cieszyliśmy się z licznych sukcesów i medali, a dziś najwierniejsi fani klubu przecierają oczy ze zdziwienia, że klub jeszcze funkcjonuje.
Chcemy się dobrze pokazać!

 

Z sezonu na sezon kadra zespołu diametralnie się zmienia, ale jak widać klub jeszcze się trzyma! Cud?

Przed tygodniem rozpoczęto nową rywalizację w Lidze Siatkówki Kobiet. Zespół, który o nowego sezonu prowadzi Mirosław Zawieracz, zagrał w Jaskini Lwa. Zespół Grupa Azoty Chemik Police to nie tylko siedmiokrotny Mistrz Polski. To klub bijący sportowo i finansowo pilską ekipę na głowę.

Wydatnie było to widać w pierwszej kolejce.

Ale Chemik też jest do pokonania. O mały włos nie dokonałaby tego Legionovia, która w II serii uległa faworytowi 2:3!

A ENEA PTPS w drugiej kolejce gości na parkiecie przy Żeromskiego zespół z Bielska Białej. Rywalki w pierwszej serii pokonały w Radomiu miejscową E.LECLERC Radomkę 3:1.

Na uwagę zwracały przede wszystkim czeska przyjmująca Andrea Kossanyiova, Olivia Różański, czy wreszcie Amerykanka Carly DeHoog.

Dzisiaj o godz. 18.00 początek spotkania w hali MOSiR przy Żeromskiego.

Zdaniem fachowców pilski zespół skazany jest raczej na porażkę. Mirosław Zawieracz i jego podopieczne chcą zadać kłam tej opinii. – Chcemy się dobrze przywitać z pilska publicznością. Chcemy naprawdę dobrze się pokazać – obiecuje Zawieracz.

Przyjdź, zobacz jak powalczy Enea PTPS.

Zapraszamy!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: sos Treść komentarza: Mógł też ktoś pomóc. Data dodania komentarza: 29.08.2026, 15:16 Źródło komentarza: Pilski hejter upomniany przez prezesa UODO Autor komentarza: (msz) Treść komentarza: ON JEST WYCZERPANY, JAK PUSTA FLASZKA PO WÓDCE Data dodania komentarza: 29.08.2026, 15:15 Źródło komentarza: Pilski hejter upomniany przez prezesa UODO Autor komentarza: SAFE Treść komentarza: SAFE - Syf, Afery, Fałsz, Egoizm. Data dodania komentarza: 29.08.2026, 15:13 Źródło komentarza: Pilski hejter upomniany przez prezesa UODO Autor komentarza: katastrofa fp Treść komentarza: Szalbierz po kolei likwiduje niewygodne wpisy kasując całe ciągi wypowiedzi pod artykułami na portalu faktypilskie.pl obrzucającymi wiadrami gówna jednego gościa, który nie podoba się koterii białośliwsko-śmiłowskiej. Przez głupka żurnalistyki gminnej Kuźmicza określany jest uporczywie jako Leman. To klęska upadku. Data dodania komentarza: 29.08.2026, 09:34 Źródło komentarza: Pilski hejter upomniany przez prezesa UODO Autor komentarza: cona to Poloczek? Treść komentarza: Leman nie pije w ogóle wódki, piwa, wina, bimbru, zacieru 1410, denaturatu, szampanów francuskich i ruskiego igristoje, sake i kumysu. Chociaż jest Janusz. Data dodania komentarza: 28.08.2026, 22:30 Źródło komentarza: Pilski hejter upomniany przez prezesa UODO Autor komentarza: Wódka z Januszem Treść komentarza: Czy ktoś z obsady fachowej portalu faktypilskie.pl zwracał się ze zleceniem do specjalisty projektowania urządzeń przemysłu przetwórczego Lemana? Data dodania komentarza: 28.08.2026, 22:24 Źródło komentarza: Pilski hejter upomniany przez prezesa UODO
Reklama
Reklama