30 lat Hydropexu

  • 24.10.2019, 14:35 (aktualizacja 24.10.2019, 14:45)
  • iej
30 lat Hydropexu iej
W piątek odbyły się obchody 30-lecia firmy Hydropex ze Złotowa, której założycielem pod nazwą Zakład Robót Instalacyjno-Inżynieryjnych był śp. Hieronim Gładysz.

Uroczystą galę w Leśnej Chacie w Jastrowiu poprzedziła msza święta w kościele pw. św. Rocha w Złotowie. Podczas gali bardzo często wspominano założyciela Hydropexu, Hieronima Gładysza, który zmarł dwa lata temu. Jego następcy, a zarazem siostrzeńcy - Mateusz i Tomasz Raczyńscy wyrażali się o swym wujku w jak najlepszych słowach, z pełną estymą i szacunkiem.

W trakcie gali wyróżniono 19. długoletnich pracowników firmy, serdecznie dziękując im za wkład pracy w rozwój zakładu. Gratulacje obecnym szefom Hydropexu złożył m.in. burmistrz Złotowa Adam Pulit, wójt Piotr Lach, samorządowcy z Miasteczka Krajeńskiego i Sępólna Krajeńskiego, prezes SBL Złotów Grzegorz Karbowiak, prezes ZWiK gm. Złotów Roman Deja, pracownicy złotowskich wodociągów. Swoim pracodawcom dziękowali także pracownicy.

Osobne podziękowania Mateuszowi i Tomaszowi Raczyńskim złożył prezes Sparty Złotów Grzegorz Kasak, w podziękowaniu za szerokie wspieranie działalności klubu.

Galę prowadzili: Nicole Kulesza i Łukasz Piosik, do tańca przygrywał zespół z Katowic!

iej

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe