Grupa Na Górze 9 listopada na żywo w półfinale Mam Talent!

  • 04.11.2019, 13:01
  • bek
Grupa Na Górze 9 listopada na żywo w półfinale Mam Talent!
RZADKOWO/ PIŁA/ CHODZIEŻ/ SZAMOCIN/ SZYDŁOWO Mówią, że udziałem w tym programie zrobili sobie upominek na przypadające w tym roku ich 25 urodziny

 

Już pierwszym występem w eliminacjach do Mam Talent zrobili ogromne zamieszanie. Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak stwierdził wówczas, że ten zespół rozwala ich system! Dotarli do półfinału programu. Na żywo zobaczymy ich w najbliższą sobotę, 9 listopada. To od nas zależy, czy znajdą się w finale. Są stąd, są nasi! No więc… głosujemy!!!

Kto nie widział, co się wtedy wydarzyło, może to obejrzeć wpisując w YouTube tytuł "Określają się jako „grupa półsprawna" i wchodząc w link przypięty w komentarzach na stałe jako pierwszy (zespół pojawia się w 13 minucie 40 sekundzie zalinkowanego odcinka programu).

Ci z widzów, którzy będą chcieli zagłosować na zespół Na Górze, mogą to zrobić za pośrednictwem telefonu wysyłając na nr 7326 wiadomość tekstową z podanym w trakcie programu numerem zespołu lub poprzez stronę internetową: decyduj.online. Należy pamiętać, że w przypadku telefonu trzeba mieć odblokowaną możliwość wysyłania płatnych wiadomości u operatora swojej sieci telefonicznej. Jeśli nigdy nie zgłaszało się u operatora wniosku o jej zablokowanie, to jest ona czynna.

Osoby nie posiadające telewizora mogą program "Mam Talent!" zobaczyć na player.pl.

Ekipa Na Górze, to - jak sami siebie określają - mieszanka wybuchowa. W grupie są muzycy z różnymi rodzajami niepełnosprawności oraz muzycy pełnosprawni, choć, jak sami twierdzą, nie przejmują się takimi podziałami i traktują się równo. Niemal każdy z członków grupy mieszka w innym miejscu - Adam (wokalista) i Robert (perkusista) w Rzadkowie (gm. Kaczory), Krzysztof (klawiszowiec) w Szamocinie, Jacek (basista) w Pile, a Wojtek (gitarzysta) jeszcze niedawno w Chodzieży, a obecnie w Zawadzie (gm. Szydłowo). Na próbach spotykają się w Pile. Grają od 1994 roku. 17 października świętowali 25-lecie razem ze swoimi przyjaciółmi (m.in. Grabażem i innymi muzykami zespołu Strachy Na Lachy) na scenie Chodzieskiego Domu Kultury. Relację z tego wydarzenia można było zobaczyć w 3-minutowym reportażu Renaty Kijowskiej w Faktach TVN.

bek

 

FOT. Mam Talent: Na Górze z Renatą Kijowską pod ścianką

 

 

 

bek

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
seba
seba 20.11.2019, 00:10
Brawa i gratulacje

Pozostałe