Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Na Kozły z Colosem!

Decydenci pilskiej koszykówki mówią o Colos-alnej niespodziance. Wtajemniczeni oraz bardziej zorientowani w temacie, wiedzą już o co chodzi.
Na Kozły z Colosem!

 

Już w najbliższą niedzielę – 10 listopada, w hali Zespołu Szkół przy ul. Bydgoskiej, czeka na nas wielkie widowisko. Otóż - zdaniem braci Pochylskich – w meczu z Kozłami Poznań, w barwach miejscowego Basketu zagra przyjaciel klubu, znany szef jednej z pilskich siłowni, która niedawno świętowała 18 urodziny.

I nie będzie to jedyna atrakcja niedzielnego wieczoru przy Bydgoskiej. Mecz, w którym liderzy III goszczą kolegów ze stolicy Wielkopolski będą nie tylko pokazowe rzuty z połowy boiska, gdzie główną nagrodą jest kwota 100 zł, ale i niecodzienna spikerka, którą poprowadzi przyjaciel Basketu, prowadzący programy w TVN i HGTV: Usterka czy Odlotowy Ogród – Dominik Strzelec. Oczywiście nie zabraknie etatowego konferansjera Basketu – Kamila Glińskiego.

Basket świętować także będzie 101 rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Zapraszamy: niedziela 10 listopada godz. 17.00 – hala sportowa przy ul. Bydgoskiej.

Nie może Ciebie zabraknąć.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

iju 08.11.2019 09:12
A czemu Dominik Strzelec. już nie jest w kadrze nie gra co za słaby czy tylko lans był jego w poprzednim sezonie a teraz lans szefa siłowni? Nie dziwię się ze Miasto Nie chce dwac kasy na kabaret w baskaecie

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: stare dziejeTreść komentarza: Sam naczelny oprycznik lubił szwendać się po domu Lemana i później składał relacje medialne z takiej wizyty. Szczególnie upatrzył sobie meldunki z zawartości kibla.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 16:13Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: o StaszkuTreść komentarza: Mój kumpel ze studiów, alkoholik, zawsze na kaca miał w teczuszce ćwiartki (lata sześćdziesiąte) likierów: Cherry, Curacao, Miętowy, bo usuwał pijacką trzęsiączkę i dawał kopa cukrowego. Likiery są słodziutkie.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 13:02Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?Autor komentarza: sława i chwałaTreść komentarza: Starosta nie posiadający żadnego konkretnego wykształcenia, można orzec, że zna się na wszystkim po trochu. Dlatego jego analizy map w towarzystwie Bogusławskiego zasługują na szczególny szacunek i dowodzą, że być starostą, to jest to, na co zasługują ludzie omnibusy o wszystkim po trochu.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 12:52Źródło komentarza: Będzie lepsze połączenie z krajową „dziesiątką”Autor komentarza: poezjaTreść komentarza: "... dlatego muszą być więzienia, zsyłka i łagier, kat i stryk..." - Janusz Szpotański.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 12:38Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?Autor komentarza: taka sprawaTreść komentarza: Był. O tym pisali Stokłosowie w książce "W szponach władzy". Każda sitwa potrzebuje swoich stukaczy, kapusi, donosicieli, delatorów, podglądaczy, prowokatorów.Data dodania komentarza: 31.01.2026, 12:28Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?Autor komentarza: ciekawa podfruwajkaTreść komentarza: Czy CiJa był kapusiem u Stokłosów?Data dodania komentarza: 31.01.2026, 12:25Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama