Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Ukradł wózek, dziecięcy...

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy ustalili 28-letniego mężczyznę, którego łupem padł dziecięcy wózek. Mieszkaniec Piły ukradł pojazd dziecięcy i przekazał konkubinie, informując ją, że kupił wózek dla ich dziecka. Kiedy następnego dnia młoda mama spacerowała z dzieckiem po mieście, w pewnym momencie podeszli do niej policjanci wraz z pokrzywdzonym...
Ukradł wózek, dziecięcy...

 

Do zdarzenia doszło pod koniec października br. mieszkaniec Piły poinformował dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Pile, o tym, że z klatki schodowej w centrum miasta nieznany sprawca ukradł dziecięcy wózek o wartości kilkuset złotych. Pokrzywdzony szczegółowo opisał wózek, a policjanci z Wydziału Kryminalnego rozpoczęli poszukiwania złodzieja.

Następnego dnia pokrzywdzony poinformował stróżów prawa, że spotkał na spacerze kobietę, która prowadzi jego wózek. Mundurowi błyskawicznie przyjechali na miejsce. Zdenerwowana kobieta przekazała, że dzień wcześniej jej partner kupił ten wózek. Jak się okazało amator cudzego mienia okłamał swoją partnerkę.

Mężczyzna podczas rozmowy z policjantami przyznał się on do kradzieży. Przekazał funkcjonariuszom, że obiecał swojej konkubinie, że kupi wózek dla ich dziecka, jednak wydał pieniądze na inne przyjemności. A gdy wracał od znajomych, na klatce zauważył dziecięcy pojazd, więc postanowił go zabrać. Dodał jeszcze, że był pijany. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie 28-letniemu mężczyźnie grozi kara do 5 lat więzienia.

KPP Piła


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: składniki oferty Treść komentarza: Czy to było wtedy, jak Mariusz Szalbierz podzielił się niedopitką, resztką jakiegoś płynu, który mu się nie zmieścił? Czy taka resztka mogła być zbiorowiskiem wody, spirytusu, cukru, bakterii, gilów z nosa, śliny, wirusów, riketsji, prionów, złuszczonych naskórków i włosów z nosa, resztek zagrychy z paszczy, Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:31 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: Klub AA Treść komentarza: Znany jest przykład osoby uwikłanej w alkoholizm, która potrafi w pracy wypić półtora flaszki i czaić się jeszcze na butelkę koniaku. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:18 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: oddział zamknięty Treść komentarza: Nie można pijakowi odmówić dostępu do wódki, bo on cierpi męki Tantala bez tego paliwa. Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:10 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: kokosza Nel Treść komentarza: Informujemy Szalbierza i Barabasza, że w drodze podglądu i podsłuchu uzyskaliśmy wiedzę o ofercie pieluchomajtek, o których wspominali w jednym z odcinków programu "Szydercy" w trosce o dupę Lemanowicza reprezentowanego przez "jasia hejterka". Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:04 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: do Kolo Treść komentarza: Ty, Kolo, zamiast doglądać sumienia Lemanku, zajmij się ustalaniem, kto ci dmucha i dyma starą. Są doniesienia, że schudłeś, bo brakuje w chacie żarcia. A to stara buli za każdy numerek, ma ciąg do bzykania. Nie ma pieniędzy, nie ma żarcia a stara pełna spermy kochasiów. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 09:51 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: doroboty, do roboty! Treść komentarza: Jako redaktor naczelny 2004 - 2007 był znamienny balangą flaszkową 8 marca 2006, kiedy to na posiedzeniu zbiorowego ciała kierowniczego wytrąbił co najmniej półtora flaszki. A czaił się jeszcze na koniak dla dopicia. Data dodania komentarza: 22.06.2026, 09:24 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama