17 grudnia 2019, Centrum Fizjoterapii PUSS w Pile - Budynek F (parter), ul. Podchorążych 10, Piła, godz. 9:00-16:00. Wstęp dla wszystkich chętnych na masaż!!!
Alex jest 5miesięcznym chłopcem, u którego rozpoznano SMA 1 czyli rdzeniowy zanik mięśni typu 1. Podczas maratonu będziemy zbierać pieniążki na terapię genową w USA. Koszt tej terapii to 9 mln zł. Zebrano już ponad 6 mln! Więcej o zbiórce można poczytać tu:
https://www.siepomaga.pl/alex?fbclid=IwAR3EFgziU5_smZcvhZUj_GgpULRKlR8vhotEvbYVqczUPZWMQWOxSczhYXY
https://www.facebook.com/groups/westandwithalex/
A tu można licytować i wstawiać na licytację co tylko chcecie!:
https://www.facebook.com/groups/684977098677503/
Reklama
Maraton dla Alexa!!!
Zapraszamy wszystkich 17 grudnia 2019 roku na Mikołajkowy Maraton Masażu dla Alexa!
- iej
- 03.12.2019 21:01 (aktualizacja 03.08.2023 19:15)

Data dodania:
03.12.2019 21:01
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: t€macz z ruskiego
Treść komentarza: Podobno niektórzy opoje nie pieriekusywajut, znaczy po naszemu nie zakąszają.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:28
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: co kto ma gdzie
Treść komentarza: Senator zamieszał w szambie, a resztę ma w dupie. Nie ustosunkowuje się do zagadnień poruszanych w postach.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 11:02
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: Szydercy
Treść komentarza: Tak. Nawet jego komiliton Barabasz zadziwił się i zawołał: takie resztki wlewasz?
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:45
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: składniki oferty
Treść komentarza: Czy to było wtedy, jak Mariusz Szalbierz podzielił się niedopitką, resztką jakiegoś płynu, który mu się nie zmieścił? Czy taka resztka mogła być zbiorowiskiem wody, spirytusu, cukru, bakterii, gilów z nosa, śliny, wirusów, riketsji, prionów, złuszczonych naskórków i włosów z nosa, resztek zagrychy z paszczy,
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:31
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: Klub AA
Treść komentarza: Znany jest przykład osoby uwikłanej w alkoholizm, która potrafi w pracy wypić półtora flaszki i czaić się jeszcze na butelkę koniaku.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:18
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Autor komentarza: oddział zamknięty
Treść komentarza: Nie można pijakowi odmówić dostępu do wódki, bo on cierpi męki Tantala bez tego paliwa.
Data dodania komentarza: 24.06.2026, 10:10
Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama
Napisz komentarz
Komentarze