9 mlionów uzbierane!!!

  • 24.12.2019, 12:56
  • iej
9 mlionów uzbierane!!!
Niebotyczny koszt leczenia Alexa Jutrzenki - 9 mln złotych przestał być nieosiągalny!!! W wigilię Świąt Bożego Narodzenia!!!

Dzisiaj na portalu siepomaga.pl, na zakładce Alex pojawiła się kwota 9 047 000 i liczba 100 %. Oznacza to, że uzbierano pełną kwotę kosztu leczenia malutkiego Alexa Jutrzenki!!! Najwyższa w historii zbiórka zakończyła się pełnym sukcesem!!!

Wszystkim, którzy pomogli choćby najmniejszym datkiem należą się wielkie podziękowania! Teraz trzymamy kciuki za leczenie Alexa!

Przykład Alexa Jutrzenki jest zapewne budujący dla innych rodziców, którzy na portalu siepomaga.pl szukają pomocy dla swych dzieci... Pomagajmy nadal!!!

iej

iej

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
O
O 28.12.2019, 16:32
https://www.siepomaga.pl/piotr…

Pozostałe