Magiczne wydarzenie w Lubaszu!

  • 16.01.2020, 11:19 (aktualizacja 16.01.2020, 11:28)
  • mario
Magiczne wydarzenie w Lubaszu!
Musisz to zobaczyć!!!

Początki tego przedsięwzięcia w Lubaszu sięgają 2012 roku! A wszystko za sprawą działaczy miejscowego klubu Radwan. Pamiętamy historyczne zawody - Lubasz Freestyle 2012 Night? A teraz, po 8 latach, ponownie mały Lubasz zapełni się freestylerami z całego świata. To już niebawem!

- Każda z dotychczasowych sześciu edycji imprezy miała swój wyjątkowy charakter. Wszystkie łączyły ciekawa i bardzo widowiskowa formuła rywalizacji, udział najlepszych zawodników na świecie, żywiołowo reagująca publiczność i zapadające w pamięć niesamowite efekty muzyczne i wizualne – przypomina Szymon Szwed.

Szef miejscowego GOK podkreśla, iż lubaskie imprezy ewaluowały, podobnie jak światowy freestyle, dominacje różnych stylów oraz znaczenie polskich freestylerów, którzy w ostatnich latach dali dogonić się rywalom z innych krajów.

Lubasz przyczynił się zdecydowanie do rozwoju poziomu sportowego tej dyscypliny, bo na zawodach pojawiali się reprezentanci tak odległych krajów jak Australia, Meksyk, Indie czy Oman. Do tego grona zawsze dołączali zawodnicy z Europy i ścisła światowa czołówka z Polski, zarówno wśród panów jak i pań. Planowana już siódma edycja zawodów, które rozpoczną się 30 stycznia, a zakończą 2 lutego.

Gala finałowa odbędzie się w sobotę 1 lutego o godzinie 18.00.

Organizatorzy postarali się o właściwą oprawę, zapewniając profesjonalną technikę estradową i wielkoformatowy ekran multimedialny.

Wstęp dla wszystkich widzów wolny.

Lubasz Freestyle Night 2020 to efekt wieloletniej współpracy działaczy Klubu Radwan Lubasz, pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Lubaszu, Edukacji Lubasz oraz władz samorządowych Gminy Lubasz z Przemysławem Mistrzakiem, przedstawicielem środowiska freestylerów, dzięki której udaję się od kilku lat organizacyjnie tworzyć imprezy stawiane na równi z Mistrzostwami Świata czy imprezami organizowanymi w Pradze, Paryżu czy Londynie.

Szczegóły na profilu facebookowym oraz stronie www.freestylepoland.pl

Dzięki wsparciu licznego grona przyjaciół w Lubaszu pojawi się ponad stu freestylerów, w tym blisko trzydziestu zagranicznych. Emocje gwarantowane.

Zapraszamy na magiczne wydarzenie w Lubaszu!

Mariusz Markowski

Fot: Victoria Szymczak

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe