Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

O dwóch takich z Piły…

Tomasza Jopka i Romana Marciniaka naszym Czytelnikom dokładnie przedstawiać nie trzeba, tzn. rekomendacji nie potrzebują.
O dwóch takich z Piły…

Aktualnie jednak obaj pracują w Narodowej Kadrze!

Pierwszy z nich – Tomasz Jopek, wraz z kadra narodową juniorów w judo, przebywa w Zakopanem. W Tatrach pilanin przygotowuje naszych reprezentantów do imprez rangi mistrzostw kraju i międzynarodowych.

Z kolei na zgrupowaniu w Spale z grupą zawodniczek Kadry Narodowej U-20 w sprincie przebywa trener Gwardii Piła - Roman Marciniak. Ów jest odpowiedzialny za przygotowanie juniorek do Mistrzostw Świata w tej kategorii.

Przypomnijmy, iż te zaplanowano w lipcu  w Nairobi (Kenia).

Z ważniejszych imprez w tym roku figurują ponadto: mecz Polska – Węgry – Czechy – Słowacja – Słowenia, w czerwcu w Jeleniej Górze. Wracając do zgrupowania w Spale to przebywa tam jeszcze Susane Lachele. Zawodniczka Gwardii przygotowuje się tam do halowych Mistrzostw Polski.

Druga z podopiecznych trenera Marciniaka - Klaudia Adamek, po krótkim zgrupowaniu w Spale, obecnie przebywa w Bydgoszczy, gdzie również przygotowuje się do startu halowego oraz z koleżankami z reprezentacji, doskonali zmiany w sztafecie 4 x 100 m.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ja nie chcę żadnego dorsza 19.01.2020 17:09
ale mi dzi.ś tarczyca na.p,i.erdala! Taka k... jestem niespokojna

Janusz Lemnowicz 19.01.2020 20:57
Znakomite!

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: pierdutTreść komentarza: Mógłby też przejść w miejscu zakazanym przez ulicę w godzinie szczytu, w dużym mieście z samochodami i nietrzeźwymi kierowcami w środku. I bum!Data dodania komentarza: 17.04.2026, 12:14Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 19.Autor komentarza: kamilaTreść komentarza: On jest powszechnie znany w środowisku meneli, ochlapusów, gumisiów i tajnych współpracowników bezpieki, pogrobowców ormowców. Reszta jest milczeniem ludzi normalnych, jak w przypadku Kamili L. z Kłodzka w środowisku platformy obrzępałków (PO).Data dodania komentarza: 17.04.2026, 12:11Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?Autor komentarza: WaldekTreść komentarza: Mógłby wpaść do głębi latryny i klops w kopie. Pamiętam, jak byłem w 1960 roku na obozie żeglarskim, była w zagajniku latryna. Ćwik druh Woźniak zawsze z rana wołał do swoich chłopaków: latryna 200 metrów, biegiem 100 metrów.Data dodania komentarza: 17.04.2026, 12:07Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?Autor komentarza: o zidioceniu elitTreść komentarza: Pani profesor Monika Płatek cieszy się na okoliczność możliwości prokreacji w wykonaniu tych dwóch samców alfa w zwarciu zmysłowym.Data dodania komentarza: 15.04.2026, 16:07Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 19.Autor komentarza: wada systemuTreść komentarza: Podano ostatnio, że gość bez prawa jazdy, z zakazem sądowym wypił litr wódki i na takim gigancie z użyciem pojazdu, którym kierował, zabił dwie osoby na drodze.Data dodania komentarza: 15.04.2026, 16:04Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 19.Autor komentarza: o znaniuTreść komentarza: Mariusz Szalbierz nie jest osobą powszechnie znaną. Jest znany w środowiskach flaszkowych zdążających od półtorej flaszki do flaszki koniaku. Wszystko w zaciszu redakcji.Data dodania komentarza: 15.04.2026, 15:55Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.
Reklama
Reklama