Ależ to był ich rok

  • 23.01.2020, 10:45
  • mario
Ależ to był ich rok
Trener Arkadiusz Tobera w pełni zadowolony! Klub Sporty Walki Piła najwyżej sklasyfikowanym wśród klubów z powiatu pilskiego!

Ależ podsumowali miniony sezon 2019 roku. Reprezentanci oraz ich trenerzy mają szczególne powody do satysfakcji, dumy! 104 punkty w klasyfikacji współzawodnictwa sportowego i nr 1 w powiecie pilskim! Na to zapracowały trzy sekcje.

Co tu dużo mówić. Sezon 2019 podsumowany. Osiągniecia mają swoją mowę. W boksie także: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 3 x złoty medal z tytułem Mistrza Polski Kadetów tj. - Julianna Rutkowska, Oliwia Stolarczyk i Jakub Kosior, Puchar Polski Seniorów w Boksie - Mikołaj Tobera - srebrny medal (kontuzja uniemożliwia występ w finale i wicemistrzostwo Polski w mistrzostwach AZS oraz reprezentowanie Polski w międzynarodowym turnieju im. Feliksa Stamma, w końcu Miłosz Bogucki - brązowy medal na Mistrzostwach Polski Młodzików w Boksie i ponownie Julianna Rutkowska i Oliwia Stolarczyk - złote medale Pucharu Polski w Boksie 2019 r.

Co tu dużo mówić! Tylko gratulować.

Trener Arkadiusz Tobera jednym tchem wymienia największy klubowy sukces minionego roku: Trzy medale OOM ....Rutkowska, Stolarczyk, Kosior.. to było niesamowite na skalę kraju... jeden klub – podkreśla szkoleniowiec z Piły.

Teraz rozpoczęto przygotowania do nowego sezonu. Niestety kontuzja Mikołaja Tobery eliminuje go w ubieganiu się o start w eliminacjach do turnieju olimpijskiego!

Szanse na start w Mistrzostwach Europy Kadetek i Świata Juniorów mają Julianna Rutkowska i Oliwia Stolarczyk.

- Oczywiście wszelkie wsparcie, mecenat sponsoring itd. mile widzialne – mówi nam Tobera.

 

fot: Julianna Rutkowska i Oliwia Stolarczyk reprezentują największe bogactwo sekcji bokserskiej klubu w 2019 roku

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe