Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Dobry początek sezonu!

Zdobyłem kolejne punkty do rankingu i jest to dobre rozpoczęcie sezonu – mówi nam Adam!
Dobry początek sezonu!

 

Adam Stodolski, jeden z najnowszych nabytków Państwowej Uczelni Stanisława Staszica w Pile, srebrnym medalistą Pucharu Polski Seniorów!

 

Przez dwa tygodnie wychowanek trenerów Tomasza i Józefa Jopków, przebywał na zgrupowaniu narodowej kadry kadetów, juniorów i seniorów w Zakopanem. W Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem, przebywała również Paula Kuła oraz Katarzyna Wiszniewska.

Stodolski, po solidnej dawce treningów z Markiem Kręcielewskim, przeniósł się do podwarszawskiego Józefowa, gdzie hali sportowo-widowiskowej przy ul. Długiej, rozegrano Puchar Polski Seniorów.

Rywalizacja najlepszych zawodniczek i zawodników naszego kraju w judo była jak najbardziej emocjonująca.

Adam uważa swój start za dobry początek nowego sezonu. W Józefowie stanął na drugim miejscu podium, wśród seniorów.

- Start uważam za udany. Zdobyłem kolejne punkty do rankingu i jest to dobre rozpoczęcie sezonu – mówi nam Adam!

Przed judoką z Kaczor w tym roku bardzo ważne, kolejne zgrupowania oraz starty w Pucharze Świata Seniorów oraz walka o kwalifikacje na mistrzostwa Europy Juniorów.

Za 3 tygodnie kolejne zgrupowanie, tym razem w Spale. Uczeń pierwszego roku Ekonomii w pilskiej PUSS, radzi sobie z dzieleniem pasji, zamiłowania z nauką.

Zdecydowanie włodarze PUSS zadowoleni są z Stodolskiego. W druga stronę również.

Nasz judoka ma wsparcie Rektora Uczelni oraz Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych Wyrwa i Wspólnicy!

Wcześniej jak wiemy Adama wspierał znany i lubiany Stanisław Pirch i jego Pralnia SONIA.

Mariusz Markowski


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: LOCTreść komentarza: Liga Obrony Cnoty upoważnia Lemanowicza do oceny nie tylko Mariusza, ale też jego córki rozwiedzionej, z bachorami, syna piszącego głupawe felietony raz w miesiącu, mamusi potrzebującej do uciech odbytniczego wału osadczego napędzanego wiatrakiem dla penetracji rozległych otworów przednich i tylnych.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 10:01Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: Stefan - KonstantyTreść komentarza: Od pieprzenia są parlamentarzyści.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:51Źródło komentarza: Senator Szejnfeld uhonorowany „Orłem Niepodległości”Autor komentarza: znachorTreść komentarza: Mi się zdaje, że ten facet na zdjęciu ma lekkie porażenie nerwu trójdzielnego lewostronnie i ślepawe oko.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:45Źródło komentarza: Nie będziemy frajeramiAutor komentarza: o zasługachTreść komentarza: Heniu załatwił ludności rewelacje zapachowo - smrodowe. Nic nie dawało zaklejanie taśmami okien i drzwi. Szaleństwo dopadało osoby wrażliwe. Ale Henio był niepierduśnikiem politycznym z pieniędzmi.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:41Źródło komentarza: Nie będziemy frajeramiAutor komentarza: NorwegTreść komentarza: Heniu spoko, dużo już załatwił dla swoich wyborców, jak nikt przed nim. Nie przywozi kartoników z pustymi cyframi. Ziemia Złotowska "najmilej" wspomina ministra Budę, który ją pozbawił połowy kasy z Funduszu Norweskiego. CymbalistaData dodania komentarza: 13.03.2026, 14:55Źródło komentarza: Nie będziemy frajeramiAutor komentarza: Zygiert JaninaTreść komentarza: Jak tak sobie siądę z piwem w puszce na zydelku i myślę, to wydaje się mnie, że system władzy opiera się na podsłuchach, podglądach, nagrywaniach, prowokacjach, podstawianiu kurew i pedałów do użytku. Potem jest trzymanie takim bohaterom w tyłku granatu F-1 a zawleczka na długim loncie za rogiem.Data dodania komentarza: 13.03.2026, 10:52Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama