Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Posiadał marihuanę i amfetaminę

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy zatrzymali mieszkańca Piły. Mężczyzna odpowie za posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze podczas przeszukania mieszkania i pomieszczeń gospodarczych zabezpieczyli łącznie ponad 800 porcji substancji psychotropowych i środków odurzających. Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu 45-letniemu mężczyźnie grozi kara do 8 lat więzienia
Posiadał marihuanę i amfetaminę

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile ustalili, że jeden z mieszkańców Piły może być w posiadaniu narkotyków. W związku z tym policjanci doprecyzowali szczegóły i weszli na ustaloną wcześniej posesję. Na miejscu zastali mężczyznę, który wizytą funkcjonariuszy był zupełnie zaskoczony.

Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych policjanci znaleźli narkotyki ukryte w słoiku oraz w pudełkach. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 800 porcji narkotyków w postaci amfetaminy i marihuany.

Właściciel nielegalnego towaru został natychmiast zatrzymany i trafili do policyjnego aresztu. Zatrzymany to 45-letni mieszkaniec Piły. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 8 lat więzienia.

 

Podkom. Żaneta Kowalska


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: woprosTreść komentarza: Skąd ty Leman miałeś wiedzę albo podejrzenie, że podpis pod prywatnym oskarżeniem był złożony jakby w zastępstwie, co skutkowało w ogóle brakiem oskarżenia? Milena Szalbierz - Witosławska nie mogła dołożyć swojego podpisu, czyli rewalidować aktu oskarżenia już po wniesieniu skargi na piśmie do sądu.Data dodania komentarza: 29.03.2026, 12:15Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?Autor komentarza: dom bez ścianTreść komentarza: On nie odpowie, bo jest elitą. Groch o ścianę.Data dodania komentarza: 29.03.2026, 12:05Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?Autor komentarza: kompel z podstawówki 2Treść komentarza: fajna była dupencja.Data dodania komentarza: 29.03.2026, 12:00Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: kompel z podstawówkiTreść komentarza: Czy może się rozchodzi o Milenę?Data dodania komentarza: 29.03.2026, 11:51Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: NiemenTreść komentarza: Ojciec z matką są na plaży a ich córka się bradziaży.Data dodania komentarza: 29.03.2026, 11:28Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: Baj - kałTreść komentarza: Obserwując od lat wielkiego redaktora szwendaczka za Lemanowiczem od plaży w Tucznie do Nowego Jorku w Ameryce a jednocześnie wiedząc, że kocha on związek radziecki i jego bogactwo języka pozwalamy sobie ubogacić etos Szalbierza i podać nową nazwę jego peregrynacji również po domu w trybie białego przeszukania. Zamiast szwendaczek będziemy używać formułki bradziaga.Data dodania komentarza: 29.03.2026, 11:25Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.
Reklama
Reklama