Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Sprawdź swoją trzeźwość

Chcesz mieć pewność, że jesteś trzeźwy i możesz prowadzić auto? Zachęcamy wszystkich mieszkańców Piły do sprawdzania swojego stanu trzeźwości przed podróżą. Każdego, kto chce skorzystać z badania, zapraszamy do Komendy Powiatowej Policji w Pile. Badanie z użyciem urządzenia Alco Blow jest anonimowe i trwa kilka chwil. Pamiętajmy! Trzeźwy kierowca, to odpowiedzialny kierowca
Sprawdź swoją trzeźwość

 

Każdy kto spożywał wcześniej alkohol i nie ma pewności, że jego organizm jest już gotowy, aby wsiąść za kierownicę, zapraszamy do zbadania swojego stanu trzeźwości. W Komendzie Powiatowej Policji w Pile, na biurze przepustek znajduje się urządzenie Alco Blow, które błyskawicznie rozwieje nasze wątpliwości. Badanie jest anonimowe i trwa kilka chwil.

Jednocześnie przypominamy, że do komendy należy przyjść pieszo, poprosić o transport kogoś bliskiego lub skorzystać z miejskiego środka transportu.

Należy podkreślić, że w całym kraju dochodzi do wielu wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym, gdzie sprawcami są m.in. nietrzeźwi kierowcy. Dlatego też warto sprawdzać swój stan trzeźwości! Pamiętajmy! Trzeźwy i wypoczęty kierowca, to odpowiedzialny kierowca!!!

W 2018 roku w pilskiej komendzie przebadało się blisko 2,5 tys. osób, z czego ponad 430 było nietrzeźwych. Podobnie było w 2019 roku. Swój stan trzeźwości sprawdziło ponad 2,5 tys. osób, z czego 440 osób było pod wpływem alkoholu.

 

podkom. Żaneta Kowalska


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: zakumaty kumaczTreść komentarza: Czy może kumaty redaktor wydawca odbanował bana na Lemana?Data dodania komentarza: 17.09.2025, 17:13Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: Ciotka MatyldaTreść komentarza: Ciechanowski na zebraniu Komitetu Prawa i Sprawiedliwości 23 listopada 2002 roku obiecał Lemanowiczowi: jak dobrze poszukam w papierach to i na ciebie znajdę haka. Lemanowicz to Bakutilek z portalu i-pila. Od tego momentu Ciechanowski uzyskał miano Honorowego Hakowego PRL. W tym stanie mentalnym poszedł na stukacza Stokłosy, żeby wydobyć się z klęski finansowej. Człowiek pomoże, człowiekowi pomogą.Data dodania komentarza: 17.09.2025, 11:46Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: pijany zającTreść komentarza: Kto chlał w wojsku, mając aktywność w oczach na flaszkę, ten jest naznaczony musem do stałej konsumpcji wódki. To już ponad 40 lat przerobu alkoholu etylowego na dwutlenek węgla i wodę. Można się wyzwolić na odwyku w zakładzie zamkniętym, jak Charcice, Gorzów, Bydgoszcz. Przeważnie dwa miesiące, to minimum.Data dodania komentarza: 17.09.2025, 11:31Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: AldonaTreść komentarza: Temat wciąż aktualny, nawet bardziej niż wówczasData dodania komentarza: 16.09.2025, 22:39Źródło komentarza: Nikt nie wie, że jesteś psemAutor komentarza: kynologia klinicznaTreść komentarza: Mija 2,5 roku od wiekopomnego odkrycia Zbigniewa Noski o kompletnej niewiedzy świata, kto jest psem i czy na pewno rasowym. A redaktor z Białośliwia nie wie, czy nieznany pies mówi po rosyjsku.Data dodania komentarza: 16.09.2025, 14:38Źródło komentarza: Nikt nie wie, że jesteś psemAutor komentarza: życie biesiadneTreść komentarza: Ja muszę przyznać, że lubię dziadka po wielkim imprezowaniu z wódką jako najważniejszym szczegółem ciągłego tankowania. Towarzysząca trzęsiączka kacowa jest superoska przy stymulacji, jakiej mam zaszczyt doświadczać, aż wydaję perlisty śmiech orgastyczny od którego skrzy się powietrze.Data dodania komentarza: 16.09.2025, 10:19Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.
Reklama
Reklama