Czujność działkowicza - policja dziękuje

  • 17.03.2020, 22:39 (aktualizacja 17.03.2020, 22:41)
  • iej
Czujność działkowicza - policja dziękuje
Dzięki czujności działkowicza policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego z pilskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku 38-letnią kobietę oraz 37-letniego mężczyznę. Mieszkańcy Piły włamali się do altany mieszczącej się na ogrodach działkowych w Pile. Ich łupem padł sprzęt AGD oraz artykuły spożywcze o wartości kilkuset złotych. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.
 

W miniony weekend dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pile został poinformowany przez jednego z działkowiczów, który przebywał na terenie ogrodów działkowych mieszczących się na terenie Piły o tym, że do jednej z altanek włamały się dwie osoby. Zgłaszający przekazał miejsce, gdzie się znajduje i dodał, że będzie czekał na patrol Policji.

Dyżurny natychmiast skierował w rejon ogrodów działkowych policjantów z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego, którzy błyskawicznie dotarli na miejsce i zatrzymali włamywaczy podczas ucieczki z altanki. Łupem amatorów cudzego mienia padł sprzęt AGD oraz artykuły spożywcze o wartości kilkuset złotych. Funkcjonariusze w całości odzyskali skradzione mienie.

Zatrzymani to 38-letnia kobieta oraz 37-letni mężczyzna. Za popełnione przestępstwo grozi kara więzienia do 10 lat.

Serdecznie dziękujemy mieszkańcowi Piły za profesjonalne zachowanie, godne do naśladowania.

 

Podkom. Żaneta Kowalska

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe