Zamów maseczkę przez aplikację

  • 22.04.2020, 13:33
  • Krzysztof Kuźmicz
Zamów maseczkę przez aplikację
„Maseczka dla seniora” i „Maseczka dla sklepikarza” – to dwa odłamy akcji zorganizowanej w Trzciance. Jak same nazwy wskazują, w jednym i drugim przypadku możliwe jest uzyskanie darmowej maseczki i to z dostawą pod same drzwi.

Wprowadzony w minionym tygodni obowiązek noszenia maseczek lub innych atrybutów pozwalających zakryć usta i nos sprawił, że wiele osób zaczęło się za takowym gorączkowo rozglądać. W Trzciance problem jest jakby mniejszy, bo nawet jeśli nie macie maseczki pod ręką czy sami nie potraficie jej uszyć, możecie zgłosić się po pomoc i to bez wychodzenia z domu.

- Ściągnij na telefon aplikację Gmina Trzcianka, zgłoś swoje zapotrzebowanie, wchodząc w moduł „Maseczka dla seniora”, a członkowie Stowarzyszenia Gramy z Sercem dostarczą maseczki przygotowane przez liczne grono wolontariuszy – mogliśmy przeczytać na oficjalnej stronie Urzędu Miasta Trzcianki.

Na tym jednak nie koniec, bo podobna oferta została skierowana również do sklepikarzy. Także oni skazani są na codzienny kontakt z klientami, wśród których mogą być osoby zakażone. To oznacza, że maseczki stały się nieodłącznym elementem ich pracy. By uzyskać jedną z nich, wystarczy minimum formalności.

- Aby zgłosić swoje zapotrzebowanie na maseczkę należy wypełnić zgłoszenie, wskazać adres (najlepiej dokładnie go opisać lub wybrać lokalizację) i oczekiwać aż zostanie ona dostarczona przez ściśle przestrzegających reguł bezpieczeństwa wolontariuszy – informuje Urząd Miejski.

 

WIĘCEJ W NAJNOWSZYM NUMERZE TYGODNIKA NOWEGO

Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe