Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Narobił szkód flamastrem

Jeden z mieszkańców naszego miasta postanowił po swojemu upiększyć Park na Wyspie, jednak dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy Straży Miejskiej, za swoje czyny będzie odpowiadać przed sądem.
Narobił szkód flamastrem

 

W ostatnim czasie pilska wyspa jest zamknięta z uwagi na panujące tam roboty budowlane, co nie przeszkodziło jednak 18-letniemu mieszkańcowi Piły, który przeskoczył przez ogrodzenie i dostał się do środka. Mężczyzna mając ze sobą flamaster zaczął niszczyć mienie w postaci oznaczania elementów i urządzeń znajdujących się na Wyspie swoimi znakami. Zachowanie zostało zauważone przez operatora miejskiego monitoringu, który na miejsce skierował funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Strażnicy skutecznie ujęli sprawcę i przekazali go w ręce policji. W toku dalszych czynności ustalono, iż mężczyzna uszkodził barierki ochronne mostu, rusztowanie sceny oraz kostkę brukową na terenie parku poprzez malowanie tych elementów flamastrem. Łączna wartość uszkodzonego mienia wynosi 1000zł, a sprawca tego czynu odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

Nad bezpieczeństwem mieszkańców Piły na co dzień czuwają nie tylko widoczne patrole Policji i Straży Miejskiej, ale także blisko 30 kamer umieszczonych w różnych lokalizacjach naszego miasta, które są obsługiwane całodobowo przez operatorów Centrum Monitoringu Miejskiego.

sierż. Wojciech Zeszot



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: WeronikaTreść komentarza: Gdyby Ciechan nie walnął w roku 2020, to by dzisiaj mógł podlecieć do starego kumpla z wiochy wiedząc, że wnuczka skończyła 15 lat i już można.Data dodania komentarza: 8.05.2026, 13:44Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 17.Autor komentarza: Pesel nie kłamieTreść komentarza: Obecnie wypowiemy się jako chętni do walenia chłopcy z sąsiedztwa, że w prima aprilis nasza panienka z plaskatym noskiem osiągnęła stan, że można walić bez pytania mamusi, tatusia, dziadka.Data dodania komentarza: 8.05.2026, 13:36Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 17.Autor komentarza: radzioTreść komentarza: Węgry wróciły do Europy, ale za to Rumunia wychodziData dodania komentarza: 8.05.2026, 01:01Źródło komentarza: Jak Budapeszt przywraca wiarę w 176 mandatówAutor komentarza: radzioTreść komentarza: Ekipa Tuska za to beknie i to sromotnieData dodania komentarza: 8.05.2026, 00:58Źródło komentarza: Obecny rząd ogranicza dostęp do służby zdrowiaAutor komentarza: poprygunija strekozaTreść komentarza: Heniek buja się na legendzie senackiej już 20 lat po wyrugowaniu go przez wyborców. Chwilowa reintrodukcja w 2007, to pomyłka elektoratu i hańba Głowskiego, który jak w konik polny z bajki La Fontana raz sobie senatorzył, raz prezydencił, raz posłował.Data dodania komentarza: 7.05.2026, 15:03Źródło komentarza: Rocznicowe odznaczenie dla Henryka StokłosyAutor komentarza: luogotenenteTreść komentarza: Gminne dziennikarstwo mafijne północnej Wielkopolski niewiele wymaga sprawności w poszukiwaniu prawdy od swoich viceré zarządzających losami ludzi z innym zdaniem w sprawach, których tok zarezerwował dla siebie the Godfather podśmierdujący ścierwem zwierzęcym z piedestału Senatu.Data dodania komentarza: 7.05.2026, 14:40Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 17.
Reklama
Reklama