Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Narobił szkód flamastrem

Jeden z mieszkańców naszego miasta postanowił po swojemu upiększyć Park na Wyspie, jednak dzięki szybkiej interwencji funkcjonariuszy Straży Miejskiej, za swoje czyny będzie odpowiadać przed sądem.
Narobił szkód flamastrem

 

W ostatnim czasie pilska wyspa jest zamknięta z uwagi na panujące tam roboty budowlane, co nie przeszkodziło jednak 18-letniemu mieszkańcowi Piły, który przeskoczył przez ogrodzenie i dostał się do środka. Mężczyzna mając ze sobą flamaster zaczął niszczyć mienie w postaci oznaczania elementów i urządzeń znajdujących się na Wyspie swoimi znakami. Zachowanie zostało zauważone przez operatora miejskiego monitoringu, który na miejsce skierował funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Strażnicy skutecznie ujęli sprawcę i przekazali go w ręce policji. W toku dalszych czynności ustalono, iż mężczyzna uszkodził barierki ochronne mostu, rusztowanie sceny oraz kostkę brukową na terenie parku poprzez malowanie tych elementów flamastrem. Łączna wartość uszkodzonego mienia wynosi 1000zł, a sprawca tego czynu odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

Nad bezpieczeństwem mieszkańców Piły na co dzień czuwają nie tylko widoczne patrole Policji i Straży Miejskiej, ale także blisko 30 kamer umieszczonych w różnych lokalizacjach naszego miasta, które są obsługiwane całodobowo przez operatorów Centrum Monitoringu Miejskiego.

sierż. Wojciech Zeszot



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: sława i chwała wałaTreść komentarza: A wypowiedz się szorstko o Mariuszu Szalbierzu na jakimś portalu, od razu gruba Kaja Kunicka woła na portalu Ceranowskiego: Leman do więzienia! A Mariusz zawłaszcza wolność Lemana, szabruje tożsamość Lemana, kradnie zdjęcie a złapany przechwala się, że musiał autorowi zapłacić ponad 1000 złotych.Data dodania komentarza: 7.05.2026, 14:25Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 17.Autor komentarza: permutacjaTreść komentarza: miało być: zasłużony wpis o obrzydliwym JC. (CiJa - Jacek Ciechanowski 1951 - 2020)Data dodania komentarza: 7.05.2026, 10:27Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 11.Autor komentarza: ŚmiBieRabTreść komentarza: W takim bądź razie ci dwaj przy stoliku, to są pederaści umawiający się na ugniatanie tłokiem czekoladowym?Data dodania komentarza: 7.05.2026, 10:15Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 17.Autor komentarza: uscTreść komentarza: zaman to Barabasz 1972Data dodania komentarza: 6.05.2026, 21:13Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 14.Autor komentarza: nokturn żałobnyTreść komentarza: Obecnie Noska jest odnotowany na cmentarzu jako truchło.Data dodania komentarza: 6.05.2026, 10:34Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 17.Autor komentarza: a ten żyje!Treść komentarza: Z drugiej strony należy zauważyć, że marjusz ma osobowość płaczliwą właściwą dla damskiej. Dlatego powinien był odejść już 3,5 roku temu albo wcześniej.Data dodania komentarza: 6.05.2026, 10:20Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 17.
Reklama
Reklama