Tarcza w Krajence

  • 19.05.2020, 13:44
  • iej
Tarcza w Krajence
Zarząd Powiatu Złotowskiego zdecydował o użyczeniu (na okres 10 lat) pomieszczeń po składzie opału w budynku MOS w Krajence, klubowi strzeleckiemu Tarcza. Użyczone pomieszczenia zostaną zagospodarowane na profesjonalne strzelnice. Po uruchomieniu będą z nich mogli korzystać uczniowie powiatowych szkół i placówek, w tym szczególnie uczniowie klas wojskowych.

 

W przekazaniu obiektu uczestniczyli Starosta Złotowski Ryszard Goławski, członek zarządu powiatu Andrzej Pietrzak, Burmistrz Krajenki Stefan Kitela, Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii w Krajence Joanna Chodzińska, Prezes Tarczy Zenon Schultz oraz wiceprezes Tarczy Waldemar Możdżeń.

Uruchomienie pierwszej strzelnicy planowane jest pod koniec bieżącego roku.

iej, foto: Starostwo Złotów

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe