Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Stracił prawo jazdy...

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali nietrzeźwego kierowcę tira. Mężczyzna kierował na drodze krajowej mając 4 promile alkoholu. 61-latek stracił prawo jazdy i odpowie przed sądem za swoje nieodpowiedzialne zachowanie. Grożą mu surowe konsekwencje finansowe i kara do 2 lat pozbawienia wolności.
Stracił prawo jazdy...

 

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali skrajnie nieodpowiedzialnego mieszkańca powiatu szamotulskiego, który na DK nr 11 prowadził pojazd ciężarowy w stanie nietrzeźwości. Badanie przeprowadzone przez policjantów wykazało 4 promile alkoholu w jego organizmie. Informację o tym, że tir jedzie całą szerokością jezdni otrzymał pilski dyżurny. Na miejsce skierował policjantów, którzy natychmiast zatrzymali go do kontroli. W jej trakcie kierujący twierdził, że jechał zgodnie z przepisami i zapewniał, że jest trzeźwy. Policjanci udowodnili mu, że się mylił. Mężczyzna stracił prawo jazdy, dodatkowo odpowie przed sądem.

Niestety, to już 75 kierujący pod wpływem alkoholu zatrzymany na terenie powiatu pilskiego. Policjanci zapowiadają, że nie będzie pobłażania dla tego typu zachowań. Za przestępstwo kierowania w stanie nietrzeźwości grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat. Pamiętajmy, że jazda na podwójnym gazie niesie ze sobą nie tylko konsekwencje prawne i finansowe, ale przede wszystkim może spowodować tragiczne i nieodwracalne skutki.


mł. asp. Jędrzej Panglisz


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: nokturn żałobnyTreść komentarza: Obecnie Noska jest odnotowany na cmentarzu jako truchło.Data dodania komentarza: 6.05.2026, 10:34Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 17.Autor komentarza: a ten żyje!Treść komentarza: Z drugiej strony należy zauważyć, że marjusz ma osobowość płaczliwą właściwą dla damskiej. Dlatego powinien był odejść już 3,5 roku temu albo wcześniej.Data dodania komentarza: 6.05.2026, 10:20Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 17.Autor komentarza: C₂H₅OHTreść komentarza: Czyli jest szansa na odejście marjusza we właściwym czasie, bo wiadomo, że ma dopiero 63,5 roku a widać jak się boryka z wódką.Data dodania komentarza: 6.05.2026, 10:16Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 17.Autor komentarza: wsteczny roweruTreść komentarza: Barabasz na portalu dzienniknowy.pl produkował się jako "zaman". On jest w ogóle cofnięty.Data dodania komentarza: 6.05.2026, 10:00Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 17.Autor komentarza: Zazdrosna cukiniaTreść komentarza: Co u Sylwii Spurek? Podobno dokonała aktu humanizacji ogórka szklarniowego jako etalonu właściwego organu do spółkowania lesbijskiego w razie braku.Data dodania komentarza: 5.05.2026, 15:25Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 17.Autor komentarza: logik metodycznyTreść komentarza: Wydaje mi się, że ta analogia z dwoma facetami jest zbieżna z rezultatem wizyty Szalbierza w Nowym Jorku, gdzie spotkawszy dwóch pracowników reklamy firm spożywczych przechodzących w miejscu skupiska pederastów na marszu dumy gejowskiej i lesbijskiej, uznał, że ci dwaj, to pederaści. Jest ryzyko, że każdych dwóch chłopaków, dziadów, nastolatków będących w jednym miejscu można będzie uznać za psychopatów homo-normatywnych.Data dodania komentarza: 5.05.2026, 15:20Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 17.
Reklama
Reklama