Wieża widokowa będzie zmodernizowana

  • 29.05.2020, 13:59
  • Anna Czapla-Furtacz
Wieża widokowa będzie zmodernizowana
Wieża widokowa na osiedlu Górnym w Ujściu zostanie odnowiona. Gmina otrzymała na ten cel 67 173,00 złotych dofinansowania.

W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu Krzysztof Grabowski – Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, reprezentujący Zarząd Województwa, podpisał z Gminą Ujście reprezentowaną przez Burmistrza Ujścia Romana Wroteckiego i Skarbnik Gminy Dorotę Schwochert, umowę na dofinansowanie zadania realizowanego przez Gminę a dotyczącą „Modernizacji wieży widokowej w Ujściu”.

Gmina na podstawie złożonego wniosku o przyznanie pomocy otrzymała dofinansowanie w wysokości 67 173,00 złotych w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” objętego Programem w zakresie: Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej, lub kulturalnej.

(pz), (acz)

Anna Czapla-Furtacz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe