PUSS zawsze sportem stał

  • 30.05.2020, 06:30
  • mario
PUSS zawsze sportem stał
Od zawsze Uczelniany AZS dbał solidnie o image Państwowej Szkoły Stanisława Staszica w Pile (wcześniej PWSZ). Sport KU traktował bardzo poważnie, a świadczą o tym nie tylko osiągnięcia studentów dzisiejszej PUSS. To zasługa wielu osób, w tym ustępującego prezesa.

Zenon Piątek prezesem był cztery kadencje! Na swoim koncie ma wiele zasług. Bezkonfliktowy, entuzjastyczny, a przy tym rzetelny, słowem właściwy człowiek na właściwym miejscu.

 

Prezesowi KU AZS PUSS Piła upłynęła właśnie czwarta kadencja na stanowisku władz akademickiej, związanej stricto ze sportem, uczelni.

Prorektor PUSS w Pile - dr Paweł Dahlke, podziękował ustępującemu Zarządowi, szczególnie dotychczasowemu Prezesowi, m.in. za organizację Akademickich Mistrzostw Polski w Judo oraz za udział i sukcesy studentów w sporcie akademickim.

- Wysokie wyniki świadczą o dobrej organizacji klubu i zaangażowaniu studentów, trenerów w życie sportowe naszej Uczelni – podkreślał Dahlke.

Klub Uczelniany AZS Państwowej Szkoły Stanisława Staszica dokonał wyboru nowych władz na kadencję 2020-2022. Zebranie delegatów Klubu powołało Pawła Łojewskiego - asystenta w PUSS Piła - Uczelniane Centrum Sportu i Rekreacji, na stanowisko prezesa. Gratulujemy!

W skład zarządu weszli wykładowcy UCSiR oraz studenci: Susane Lachele (fizjoterapia), Miłosz Szmyt (transport) oraz Tomasz Michałek (ratownictwo medyczne).

O wyniki KU AZS znów nie musimy się martwić!

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe