A może do Aquaparku?

  • 01.07.2020, 09:42 (aktualizacja 01.07.2020, 09:45)
  • iej
A może do Aquaparku?
Dzisiaj, po 110 dniach przerwy, swoje podwoje otwiera pilski Aquapark.

Będą różne ograniczenia i nie wszystko będzie takie samo jak było przed pandemią. - Przynajmniej na razie – informują decydenci Aquaparku.

Wszystkie E-karty abonamentowe, również te, które straciły ważność po 12 marca 2020 roku, zostaną ponownie aktywowane i przedłużona zostanie ich ważność o 110 dni.

Liczymy na wzajemną wyrozumiałość, aby ten trudny czas przejść bezpiecznie i w spokojnej atmosferze – dodają.

Czy przebywanie na basenie w trakcie pandemii Sars-CoV-2 jest bezpieczne? PZH i GIS informuje, że liczne instytucje zdrowia publicznego na całym świecie w tym WHO i CDC zgodnie podkreślają, że nie wykazano dotychczas przypadków zakażenia Covid-19 poprzez wodę przeznaczoną do spożycia, ani wodę do celów rekreacyjnych o kontrolowanej jakości, w tym wodę w basenach kąpielowych poddawaną uzdatnianiu i dezynfekcji. Te instytucje podkreślają również, że koronawirus nie jest chorobą wodozależną.

Zapraszamy do zapoznania się z ta informacją na www.aquapartpila.pl

Poza tym zapraszamy do korzystania z Aquaparku.

(mario)

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe