Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Laureat z pilskiej komendy policji

W bieżącym roku zorganizowana została już 13. edycja ogólnopolskiego konkursu „Policjant, który mi pomógł”, którego inicjatorem jest Ogólnopolskie Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie "Niebieska Linia" Instytutu Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego przy współpracy z Biurem Prewencji KGP. Jednym z pięciu zwycięzców konkursu został dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Pile – mł. asp. Włodzimierz Starynowicz.
Laureat z pilskiej komendy policji

 

Istotą konkursu jest wyróżnienie tych funkcjonariuszy Policji, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczną postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie.

13. edycja konkursu objęta została honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji, zaś sama uroczystość wręczenia wyróżnień laureatom tej edycji została wpisana w program centralnych obchodów Święta Policji.

Procedura zgłaszania policjantów do obecnej edycji konkursu „Policjant, który mi pomógł” trwała do 31 maja 2020 r. Zgodnie z regulaminem konkursu, zgłoszenia policjanta mogła dokonać osoba indywidualna, instytucja lub organizacja. Natomiast laureatów konkursu  - 5 osób - wybrała Kapituła, w skład której wchodzili pracownicy Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Niebieska Linia”, laureaci ostatnich trzech edycji konkursu oraz przedstawiciel Biura Prewencji KGP. Typowanie kandydatów odbyło się na podstawie szczegółowej analizy uzasadnień zawartych w formularzach zgłoszeniowych.

W tym roku jednym z pięciu laureatów ogólnopolskiego konkursu został pilski dzielnicowy mł. asp. Włodzimierz Starynowicz. Jest to ogromne wyróżnienie dla policjanta, który pomaga osobom dotkniętym problemem przemocy w rodzinie. Ogromnie cieszymy się, że praca i zaangażowanie naszego kolegi otrzymały uznanie mieszkańców miasta.

(Biuro Prewencji KGP / JP)


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: MisiekTreść komentarza: Profesor Artur Hutnikiewicz UMK, doktor Ludwik Bąki UMK.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 11:29Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 7Autor komentarza: pamiętnikTreść komentarza: Na przykład profesor Kazimierz Nowaczyk.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 11:17Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 7Autor komentarza: My z kuchniTreść komentarza: Wąchanie smrodów swoich tytanów ubogacania atmosfery ziemskiej miazmatami trawiennymi i antyhigienicznymi jest jednym z celów posłannictwa żon wielkich redaktorów malutkich wydawnictw o żadnym znaczeniu dla świata. To chociaż niech napierdzą .Data dodania komentarza: 21.04.2026, 11:10Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 7Autor komentarza: łasakTreść komentarza: W sprawie cła za rower z pedałami mógł się zwrócić do swojego guru Wielkiego Smrodatora o wspomożenie finansowe i mieć w naszym kraju coś tak wyjątkowego w swojej piękności rowerowej.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 11:04Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 7Autor komentarza: lingwistaTreść komentarza: Inność patologiczna, to dobre określenie.Data dodania komentarza: 21.04.2026, 11:01Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 7Autor komentarza: KtóśTreść komentarza: Jacek CiJa nie był aż taki bystry jak Danoota. Poza tym tkwił w okowach legendy o swojej sławie wielkiego polityka o wielkiej wiedzy. Jak to tak, żeby jakiś Leman - Kobra zwracał mu uwagę na niedostatki umysłu wielce politycznego?Data dodania komentarza: 21.04.2026, 10:57Źródło komentarza: „Szydercy” - odcinek 7
Reklama
Reklama