Nowy termin 30. Półmaratonu Signify Piła

  • 20.07.2020, 19:46
  • mario
Nowy termin 30. Półmaratonu Signify Piła
Jeszcze w połowie kwietnia tego roku, organizatorzy tego przedsięwzięcia, mającego w tym roku obchodzić swój piękny jubileusz, podkreślali, iż staje ono pod wielkim znakiem zapytania!

W związku z pandemią COVID 19 Stowarzyszenie Biegów Ulicznych podjęło decyzję o zmianie terminu tegorocznego półmaratonu.

 

Nowy termin biegu to 25 październik 2020.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej imprezie biegowej.

Dziś w dobie wielkiej niepewności, pandemii koronawirusa, jaka opanowała cały świat, terminy wszelkiego biegów imprez masowych są systematycznie odwoływane lub przenoszony zostaje ich termin. Masowe biegi nie mają aktualnie racji bytu, ale być może niebawem…

Półmaraton Signify, choć zaplanowany na początku września – dokładnie na 06.09, stał cały czas też pod wielkim znakiem zapytania.

Henryk Paskal podkreślał na naszych łamach, że ta największa w regionie pilskim impreza jest już dokładnie zaplanowana, choć zdaje sobie sprawę, iż jej termin będzie trzeba przełożyć.

- Zdajemy sobie dokładnie sprawę z dzisiejszego stanu rzeczy. Nie poddajemy się jednak. Pracujemy jakby ta impreza we wrześniu miała się odbyć. Wiele spraw już pozamykaliśmy na ostatni guzik. Musimy być przygotowani, choć nie wiemy co przyniesie nam lipiec. Wówczas to zapadnie bardziej konkretniejsza decyzja – mówił Henryk Paskal.

Dziś już wiemy. 30 Signify Półmaraton w Pile ma odbyć się 25 października.

Oby!

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe