Nowy zastępca komendanta komendy policji

  • 03.08.2020, 22:43
  • Szymon Głyżewski
Nowy zastępca komendanta komendy policji
W miniony czwartek odbyło się uroczyste wręczenie rozkazu o powołaniu na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pile dla nadkom. Roberta Kossaka.

 

30 lipca 2020 roku, na sali konferencyjnej KPP w Pile miała miejsce uroczystość powołania I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pile. Podczas odprawy, w której udział wzięła kadra kierownicza pilskiej jednostki, został odczytany rozkaz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu nadinsp. Piotra Mąki, w którym to nadkom. Robert Kossak z dniem 1 sierpnia 2020 roku został powołany na I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Pile.

Nadkomisarz Robert Kossak od początku zawodowej kariery związany jest z Komendą Powiatową Policji w Pile. Na przestrzeni wielu lat pracował na stanowiskach m.in. w Wydziale Prewencji, Plutonie Patrolowo–Interwencyjnym, a także Wydziale Kryminalnym i Zespole do Walki z Przestępczością Przeciwku Życiu i Zdrowiu. Swoje doświadczenie nabył także jako Komendant Komisariatu Policji w Trzciance, a także przez ostatnie 4 lata jako Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pile.

Uczestniczący w uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Pile nadkom. Mariusz Wiśniewski życzył swojemu zastępcy na nowym stanowisku dalszych sukcesów zawodowych i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Przedstawiciele kadry kierowniczej pilskiej jednostki pogratulowali także awansu nowopowołanemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pile.

sierż. Wojciech Zeszot

Szymon Głyżewski

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe