Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Kierował pod wpływem narkotyków

We wtorek 4 sierpnia, tuż przed północą policjanci Wydziału Patrolowo - Interwencyjnego zatrzymali do kontroli pojazd marki Opel Astra, którego kierujący nie tylko prowadził pojazd pod wpływem narkotyków, ale także posiadał przy sobie substancje odurzające.
Kierował pod wpływem narkotyków

 

Funkcjonariusze Wydziału Patrolowo - Interwencyjnego podczas nocnej służby zatrzymali samochód osobowy, którego kierujący popełnił wykroczenie drogowe. Podczas kontroli mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo. Policjanci przystąpili do szczegółowego sprawdzenia pojazdu, podczas którego zauważyli biały nalot na desce rozdzielczej, a także zwinięty w rulon banknot. W trakcie rozpytania kierowca pojazdu powiedział, że wcześniej zażywał narkotyki. Policjanci po dokładnym sprawdzeniu pojazdu ujawnili także zawiniątko foliowe, w którym znajdowała się amfetamina o wadze 0,28 grama netto.

Mężczyzna został zatrzymany, a jego wstępne badanie potwierdziło w organizmie zawartość narkotyków. 27-letni mieszkaniec Piły odpowie przed Sądem Rejonowym w Pile nie tylko za posiadanie substancji odurzających, ale przede wszystkim za prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków.

sierż. Wojciech Zeszot


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: TalesTreść komentarza: Medale, odznaczenia, ordery, konkursy, plebiscyty, rankingi - to już od dawna nie ma żadnej wartości i nikogo nie interesujeData dodania komentarza: 15.03.2026, 23:21Źródło komentarza: Senator Szejnfeld uhonorowany „Orłem Niepodległości”Autor komentarza: TalesTreść komentarza: Jak zawsze sukces ma wielu ojców (a porażka jest sierotą)Data dodania komentarza: 15.03.2026, 23:18Źródło komentarza: Nasz ambitny pomysł dojdzie do skutkuAutor komentarza: LOCTreść komentarza: Liga Obrony Cnoty upoważnia Lemanowicza do oceny nie tylko Mariusza, ale też jego córki rozwiedzionej, z bachorami, syna piszącego głupawe felietony raz w miesiącu, mamusi potrzebującej do uciech odbytniczego wału osadczego napędzanego wiatrakiem dla penetracji rozległych otworów przednich i tylnych.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 10:01Źródło komentarza: "Szydercy" - odcinek 22.Autor komentarza: Stefan - KonstantyTreść komentarza: Od pieprzenia są parlamentarzyści.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:51Źródło komentarza: Senator Szejnfeld uhonorowany „Orłem Niepodległości”Autor komentarza: znachorTreść komentarza: Mi się zdaje, że ten facet na zdjęciu ma lekkie porażenie nerwu trójdzielnego lewostronnie i ślepawe oko.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:45Źródło komentarza: Nie będziemy frajeramiAutor komentarza: o zasługachTreść komentarza: Heniu załatwił ludności rewelacje zapachowo - smrodowe. Nic nie dawało zaklejanie taśmami okien i drzwi. Szaleństwo dopadało osoby wrażliwe. Ale Henio był niepierduśnikiem politycznym z pieniędzmi.Data dodania komentarza: 14.03.2026, 09:41Źródło komentarza: Nie będziemy frajerami
Reklama
Reklama