Sprawca kradzieży pieniędzy zatrzymany

  • 28.08.2020, 12:53 (aktualizacja 28.08.2020, 12:55)
  • iej
Sprawca kradzieży pieniędzy zatrzymany
Podejrzany o kradzież 30 tys. złotych ze sklepu w Kruszewie został zatrzymany w Chorzowie. Tego samego dnia trafił do policyjnego aresztu w Pile. Usłyszał zarzut kradzieży w recydywie. Za popełnione przestępstwo w warunkach recydywy grozi mu kara ponad 7 lat pozbawienia wolności.

 

Sprawą natychmiast zajęli się policjanci z posterunku w Ujścia oraz Wydziału Kryminalnego KPP w Pile. To właśnie oni podstawie informacji i materiału dowodowego wytypowali podejrzanego mężczyznę. Funkcjonariusze ustalili, że sprawca ukradł pieniądze, podczas podróży nad morze.

25 sierpnia br. przy współpracy z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Chorzowie mężczyzna został zatrzymany. Tego samego dnia trafił do policyjnego aresztu w Pile.

Pochodzący z województwa śląskiego mężczyzna był w przeszłości karany za podobne przestępstwa. Usłyszał już zarzut dotyczący kradzieży w recydywie.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara ponad 7 lat pozbawienia wolności.

iej

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe