Nowa wystawa- nowa płaszczyzna pamięci

  • 28.08.2020, 14:23 (aktualizacja 28.08.2020, 14:26)
  • Anna Czapla-Furtacz
Nowa wystawa- nowa płaszczyzna pamięci
Ujski Dom Kultury oraz Pilska Grupa Pasjonatów Fotografii "Kadr" zapraszają na wystawę fotografii Katarzyny Olter NOWA PŁASZCZYZNA PAMIĘCI.

Projekt NOWA PŁASZCZYZNA PAMIĘCI jest zapisem wychodzącym z przeszłości, a wrastającym w teraźniejszość, fotografią sklejoną wspomnieniem- mówi autorka. - Jest wrastającym we mnie obrazem dwóch światów. Element wyobraźni umieszczony przeze mnie akcentem rzeczywistości, tworzy nakładające się warstwy tkliwości porośniętej pamięcią wspomnień, którą posiada w sobie każdy z nas. Projekt zawiera zdjęcie przodków z mojej rodziny od strony matki, wkomponowanych w fotografię stworzoną w czasie, w którym żyję.

Wystawę można oglądać w Galerii na Starym Rynku od wtorku, 1 września do soboty, 19 września. Od wtorku do piątku od godz. 14:00 do 16:00 oraz w soboty w godz.11:00 do 13:00 (lub po wcześniejszym ustaleniu terminu pod numerem 67 284-00-32). Zwiedzanie grupowe maksymalnie do 10 osób w grupie).

Zwiedzanie tylko i wyłącznie przy zachowaniu obowiązujących rygorów sanitarnych (maseczki oraz dezynfekcja rąk).

Anna Czapla-Furtacz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lm
lm 28.08.2020, 18:26
***Element wyobraźni umieszczony przeze mnie akcentem rzeczywistości, tworzy nakładające się warstwy tkliwości porośniętej pamięcią wspomnień, którą posiada w sobie każdy z nas.***

Jest to tekst bez treści. Bo jak tu nakładać coś na coś na płaszczyźnie? Trzeba wyjść w trzeci wymiar, ale z założenia mamy do czynienia z płaszczyzną.

Pozostałe