Jubileuszowa edycja

  • 01.09.2020, 11:36 (aktualizacja 01.09.2020, 11:59)
  • Mario
Jubileuszowa edycja
Tradycyjnie na kortach klubu tenisowego MARIO, odbyła się już XV edycja Ogólnopolskiego turnieju tenisa ziemnego BABOLAT.

Sponsorem tytularnym była pilska firma AUTO KAMAG PIŁA, a rywalizowano o Puchar Starosty Powiatu Pilskiego. 

Uroczyste otwarcie imprezy odbyło się z udziałem członka zarządu powiatu pilskiego Marka Kamińskiego. Wysoka pula nagród a przede wszystkim wspaniała atmosfera i organizacja stojąca na wysokim poziomie ściągnęła do Piły graczy z całego kraju i zagranicy. Impreza ta należy do prestiżowego cyklu tenisowego organizowanego tylko w 8 miastach w Polsce. Jedną z najbardziej atrakcyjnych kategorii był turniej Debel VIP gdzie wystartowali pilscy przedsiębiorcy, lekarze, prawnicy

W turnieju wystartowało 80 dzieci oraz 48 zawodników z całej Polski oraz Berlina. Rozegraliśmy 156 meczy w 15 kategoriach wiekowych zaczynając od kategorii dzieci do lat 6, 8, 10, 12 chł. 12 dziew. 16 chł. 16 dziew. i kategorii starszych Open, +40, +50, Open kobiet, , Debel VIP oraz Debel kobiet. 

- Cały projekt tworzony jest z myślą o promowaniu tenisa ziemnego zarówno wśród dzieci jak i dorosłych a jego głównym celem jest zaszczepienie potrzeby aktywności ruchowej, radości z uprawiania sportu, zaspokojenie potrzeby kontaktu z rówieśnikami oraz budzącej się chęci współzawodnictwa – uważa Mariusz Szczeciński, główny organizator turnieju.

- Jestem zadowolony bo znowu frekwencja dopisała przyjechali nowi zawodnicy poziom bardzo wysoki, fajnie że turniej ma dobrą renomę ludzie wyjeżdżają z Piły bardzo zadowoleni, bo naprawdę organizacyjne staramy się żeby im tutaj niczego nie brakowało, wielkie podziękowanie dla Starosty Powiatu Pilskiego za wsparcie i pomoc, cieszymy się, że Powiat dostrzega potrzebę rozwoju tenisa ziemnego wśród dzieci i młodzieży, podziękowania dla mojej rodziny i mojego sztabu organizacyjnego bo jest to mega duże przedsięwzięcie które szykuje się już od marca Podziękowania także dla głównego sponsora firmie FORD AUTO KAMAG, BABOLAT Polska Ireneusz Maciocha, BAKALLAND – podsumowuje Szczeciński.

 

Mariusz Markowski 

Wyniki:

 

Kategoria niebieska

1. miejsce wszyscy:

Gabrysia Szczecińska

Grzegorz Chorzyk

Jasiu Ćwiek

Wojciech Ostojski

Helena Sobczak

Nina Jaroszewska

 

 

Kategoria pomaranczowa

I miejsce Kornel Kaczmarek

II miejsce Jakub Siwczyński

III miejsce Michał Gdaniec

 

 

Kategoria zielona

I miejsce Alicja Szweda

II Lena Pitra

III Andrzej Waligórski

 

Kategoria 12 lat Chłopcy

I miejsce Mieszko Barański

II miejsce Michał Holz

III miejsce Maciej Siwczyńki

 

Kategoria 12 lat Dziewczęta

I miejsce Zosia Gaca 

II miejsce Wiktoria Lorek

III miejsce Maja Glazińska

 

 

Kategoria 16 lat Chłopcy

I miejsce Jakub Gogulski

II miejsce Adam Dąbrowski

III miejsce Mikołaj Hinca

 

 

Kategoria 16 lat Dziewczęta

I miejsce Zofia Jacniacka

II miejsce Marcelina Szmajda

III miejsce Julia Maślany

 

 

Kat. Open

1.m Jakub Gogulski

2.m Piotr Anderson

3.m Alan Witwicki

 

Kat. +40

 

1.m Mariusz Szczeciński

2.m Roland Bielawski

3.m Artur Witwicki

 

Kat. Open Kobiet

1.m Katarzyna Plak

2.m Nikolett Abraham

3.m Brygida Stępień

 

 

 

Mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe