A Kuba lubi Forda

  • 01.09.2020, 11:41 (aktualizacja 01.09.2020, 11:56)
  • Mario
A Kuba lubi Forda

Turnieju XV edycji Babolat AUTO KAMAG to nie tylko wzorowa organizacja, spora frekwencja, ale także dominacja ,,człowieka od Forda” – Kuby Gogulskiego, który zwyciężył w dwóch kategoriach wiekowych do lat 16 i Open Mężczyzn.

Jak wiemy dzięki wsparciu finansowemu Prezesa Henryka Kraczkowskiego, przedstawiciela Forda i chęci dalszej współpracy ze Stowarzyszeniem Tenisowym w kolejnych latach, Kuba zrobił niebywały progres gry. 

- Większa ilość treningów oraz rozegranych meczy przyczyniła się do postępów tenisowych. Docenić też chcieliśmy pomoc jaką udzieliła i nawiązała współpracę Przychodnia Ortopedyczno-Urazowa Przemysława Jury i firma Pawtrans - Pawła Panilewicza. Oni także przyczynili się też do tego sukcesu – podkreśla mama Kuby – Anna Gogulska.

- Dodatkowo utalentowany tenisista z Piły, pomoc otrzymuje od Zenona Paprockiego i Mirka Mumota. Kuby partner deblowy Reniu Pilecki też wspiera syna w dojazdach na treningi – dodaje mama.

Takowa pomoc – bardzo wszechstronna – jest niezbędna przy tego rodzaju dyscyplinie, jaką jest tenis ziemny. 

Jakie będą dalsze efekty takiej współpracy?

Mariusz Markowski

Zależałoby nam, żeby o tych trzech sponsorach napisać w gazecie bo pomagają nam w szkoleniu Kuby i wspierają w wyjazdach turniejowych

 

Mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe