Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
To trzeba wiedzieć:
Reklama

Nowa wicekomendant

Powołanie na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pile dla kom. Magdaleny Maślankiewicz-Niedbalskiej.
Nowa wicekomendant

 

W sali konferencyjnej pilskiej jednostki miała miejsce uroczystość powołania Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pile. Podczas odprawy, w której udział wzięła kadra kierownicza, został odczytany rozkaz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu nadinsp. Piotra Mąki, w którym to kom. Magdalena Maślankiewicz-Niedbalska z dniem 1 września 2020 roku została powołana na Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Pile.

Komisarz Magdalena Maślankiewicz-Niedbalska rozpoczęła karierę zawodową w Poznaniu, a następnie pełniła służbę w Chodzieży. Kolejne doświadczenia zawodowe zbierała w Wydziale Nadzoru Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, a także na stanowisku Zastępcy oraz Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży.

Podczas uroczystości Komendant Powiatowy Policji w Pile nadkom. Mariusz Wiśniewski złożył serdeczne gratulacje i wyraził przekonanie, że nowo powołana Pani Komendant zadba o wysokie poczucie bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu. Przedstawiciele kadry kierowniczej pilskiej jednostki pogratulowali awansu oraz życzyli samych sukcesów.

mł. asp. Jędrzej Panglisz


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: poliglota Treść komentarza: po niemiecku Spitzel, stąd spolszczone: szpicel. Data dodania komentarza: 20.08.2026, 09:19 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: med Treść komentarza: Nasi ludzie zauważyli, że rozwiązanie nastąpiło w październiku 2012 a ze zdjęć dostępnych w Internecie wynika, że to chłopak o nader obfitej tuszy. Otyłość może być skutkiem przyjmowania w ciąży gestanonu jako syntetycznego odpowiednika progesteronu. Data dodania komentarza: 20.08.2026, 09:14 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: blues a seks Treść komentarza: Blues jako muzyka mało inteligentna nadaje się do wstępnych czynności przedpościelowych. Szczególnie panienki na ubawie młodzieżowym już lekko napalone przywierają cyckami do swoich ogierów, wkładają paluszek do buzi, co seksuolodzy tłumaczą, że w majtkach jest mokro i ciepło jak w paszczy i tylko czekają na okazję immisio. Tak więc blues sprzyja prokreacji, bo okazjonalne bzykanie często przechodzi w kopulację. Data dodania komentarza: 20.08.2026, 09:02 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: Poczochraniec Treść komentarza: W Białośliwiu chlejemy już czwartą flaszkę Finlandia 1 litr. To z uciechy, że Mariusz wynalazł technikę "klikadło: klik - klak". Jako Jarek grajek dancingowy z Podgórnej kocham tom robotę z Mariuszem i stara jego ciągle na kopach wali do Żabki. Przewidująco ma zakupić dwa ośmiopaki piwa i czipsy cebulowe jednom torbe za 9, 49. Data dodania komentarza: 19.08.2026, 22:14 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: Jankiel Treść komentarza: Można sobie poradzić w stary sposób zalecany przez Barabasza. Zachlać do zbydlęcenia. Data dodania komentarza: 19.08.2026, 19:37 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać? Autor komentarza: baba wiejska Treść komentarza: Ten facet ma kręćka na azymucie leman😡wicz, leman💩wicz. Najgorzej, że tego się nie leczy. Data dodania komentarza: 19.08.2026, 19:35 Źródło komentarza: Czy wolno podsłuchiwać obywateli? Nie! A czy wolno ich nagrywać?
Reklama
Reklama