Powrót na stare śmieci

  • 08.09.2020, 07:36
  • mario
Powrót na stare śmieci
Był w tym klubie za najlepszych jego czasów. Wspólnie z Jerzym Matlakiem tworzył potęgę PTPS. Dziś poproszono go o pomoc, o poprowadzenie pilskiego zespołu w zbliżającym się sezonie! Niedowierzacie?

Adam Grabowski jest pierwszym trenerem ENEA PTPS. Wszystko potoczyło się błyskawicznie. Kilka dni temu sensacja! Mirosław Zawieracz zrezygnował z funkcji trenera Enea PTPS.

Oficjalny komunikat klubu brzmiał: 

Zarząd klubu Enea PTPS Piła przychylił się do prośby pierwszego trenera - Mirosława Zawieracza o rozwiązanie kontraktu. Trener umotywował swoją prośbę względami osobistymi, rodzinnymi… Nikt nie wierzy w te sprawy rodzinne itd. Ale nie drążymy tematu. Może nie warto… Adam Grabowski znów na pokładzie PTPS. Dobrze go znamy, jego warsztat i oddane serce.

Powodzenia Grabek!

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe