Alicja z czarnym pasem! Gratulujemy!

  • 08.09.2020, 07:43
  • mario
Alicja z czarnym pasem! Gratulujemy!
To nie były zwykłe wakacje dla wychowanków Shoto Piła. To był nietuzinkowy obóz, na którym zdecydowali się szlifować formę, umiejętności podopieczny Jarosława Skury. Wszystko w ramach obostrzeń związanych z pandemią. Ba, nawet zgrupowanie miało identyczna nazwę…

Jarosław Skura nie ukrywa: Dla naszego klubu wakacji nie było, przez ten okres w naszym dojo odbywały się treningi. Mimo wcześniejszych obaw również został zrealizowany wyjazd na letni obóz. który odbył się nad naszym polskim morzem. W tym roku nasz obóz nazwaliśmy - z wiadomych względów - Covid Camp 2020.

Szkoleniowiec KS Shoto Piła była zadowolony z frekwencji pogody, a jeszcze bardziej z zadowolenia i humorów uczestników.

- Tym samym, nie wyobrażam sobie, aby zawieźć moich obozowiczów w przyszłym roku i już dziś mogę zaprosić na zapisy kolejnego przyszłorocznego wakacyjnego obozu, pod nazwą „The Best Camp 2021”

To był nietypowy, ale bardzo pracowity i intensywny czas wakacji. - W połowie sierpnia nasi zawodnicy odbyli szkolenia. Dla juniorów i wzwyż odbyło się szkolenie w Sopocie, na którym była nasza zawodniczka Alicja Muszyńska, a dla dzieci przygotowujących się do Pucharu Polski i Pucharu Europy szkolenie odbyło się w COSie w Giżycku, na którym była Ksenia Gwizdowska.

W Sopocie, w trakcie szkolenia, odbyły się egzaminy na czarne pasy oraz I Indywidualny Puchar Polski. I tu pilski klub ma czym się pochwalić.

Alicją Muszyńską, zdała egzamin na czarny pas i zajęła 3 miejsce w I Indywidualnym Pucharze Polski w Karate Tradycyjnym i tym samym została powołana do reprezentowania Polski na Pucharze Europy.

Brawo Alicja.

- W najbliższym czasie nasi zawodnicy będą startować w zaległych zawodach w Pucharze Polski Dzieci, w Pucharze Europy, Mistrzostwach Polski, w Pucharze Pomorza i wielu innych.

Co więcej w Shoto? - Zostały również do zrealizowania nasze zawody w Pile - Ogólnopolski Turniej Karate, które pierwotny termin miały mieć w marcu br. Sytuacja epidemiologiczna nie pozwoliła nam na przeprowadzenie ich, dlatego planowane są te zawody na nadchodzący listopad. Miejmy nadzieję, że nic nie stanie już na przeszkodzie i w pełnym składzie spotkamy się tam.

Tradycyjnie - wraz z nowym rokiem szkolnym – Shoto zaczyna zapisy. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w wieku od 5 do 105, zarówno chłopców jak i dziewczęta , młodzież oraz osoby dorosłe.

Shoto zaprasza do swoich ośrodków: Krajenka 08.09.2020 r(wtorek) godzina 15.30, Krajeński Ośrodek Kultury, Piła 09.09.2020 r. (środa ) i 11.09.2020 r. piątek ) godzina 16.30 Dojo Klubu, ul Medyczna 5 (obok Poczty), Czarne 10.09.2020 ( czwartek) godzina 16.00 mała sala Szkoły Podstawowej w Czarnem, ul Parkowa, Złotów 10.09.2020 (czwartek) godzina 17.30 ,Szkoła Podstawowa nr 2 (stara sala gimnastyczna) ul. 8-go marca.

Dołączamy się do serdecznych zaproszeń do Klubu Karate Shoto!

Mariusz Markowski

PS. Zajrzyjmy na www.karate.pila.pl


 

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe