MZK Piła zmienia rozkład

  • 29.09.2020, 11:39
  • Krzysztof Kuźmicz
MZK Piła zmienia rozkład
Miejski Zakład Komunikacji w Pile przechodzi na tryb jesienny. Już 1 października wejdą w życie zmiany, które stali pasażerowie powinni doskonale znać z poprzednich lat.

Okres wakacyjny zakończony, a to oznacza, że pilski MZK ponownie dokonuje lekkiej korekty swojej oferty. Tak, jak w poprzednich latach, także teraz ingerencja w rozkład jazdy nie będzie drastyczna i przyniesie zaledwie kosmetyczne zmiany.

- Wprowadzona zostanie zmiana w rozkładzie jazdy autobusów linii nr 2. Na okres zimowy zawieszone zostaną także kursy autobusów linii nr 20 do działek przy ulicy Paderewskiego – poinformował MZK na swojej stronie internetowej.

W rozkładzie jazdy pojawią się także inne nowości. Mowa o zwiększeniu kursów linii nr 19 oraz wydłużeniu trasy linii nr 60 do Jaraczewa. W pierwszym przypadku spodziewać możemy się trzech kursów dziennie więcej, z czego skorzystać mogą dzieci dojeżdżające z Koszyc, Zielonej Doliny i Jadwiżynu do Szkoły Podstawowej nr 12 i jej okolic. Z kolei druga informacja dotyczy połączenia międzygminnego między Piłą a Szydłowem, o którym informowaliśmy jakiś czas temu na łamach Tygodnika Nowego. Autobusy MZK od 1 października dojeżdżać będą aż do Jaraczewa, a nie tak, jak do tej pory – do Szydłowa.

 

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W AKTUALNYM NUMERZE TYGODNIKA NOWEGO

Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe