Matki w Galerii

  • 30.09.2020, 13:52
  • Anna Czapla-Furtacz
Matki w Galerii
Ujski Dom Kultury oraz Pilska Grupa Pasjonatów Fotografii KADR zapraszają na wystawę fotografii Katarzyny Olter "Matki".

Na wystawę składa się 45 fotografii, przedstawiających wizerunki kobiet – matek. Prace eksponują kobiecą siłę, potęgę, złożoność. niezwykłość, niezniszczalność. Metafizykę. Różne formaty, różna kolorystyka, różne modelki, każde zdjęcie z innym, intrygującym tytułem. Efekt interesujący, ale warto się o tym przekonać osobiście. Zapraszamy.

Wystawę można oglądać od 29.09 do 16.10 w Galerii na Starym Rynku. Czynna będzie od wtorku do piątku w godz. od 14.00 do 16.00, w soboty w godz. 11.00 do 13.00 lub po wcześniejszym ustaleniu terminu pod numerem tel. 67/284 00 32. Zwiedzanie wystawy tylko przy zachowaniu obowiązujących rygorów sanitarnych (zakrywanie nosa i ust oraz dezynfekcja rąk).

Anna Czapla-Furtacz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe