DARZ BÓR, PANIE SŁAWKU

  • 03.10.2020, 21:55
  • Anna Czapla-Furtacz
DARZ BÓR, PANIE SŁAWKU
Myśliwi z regionu pilskiego mają nowego szefa. Łowczym okręgowym PZŁ w Pile został niedawno Michał Kolasiński. Dotychczasowy Łowczy, Sławomir Jaroszewicz właśnie został oficjalnie pożegnany...

To nie było zwyczajne wydarzenie. XII Okręgowy Zjazd Delegatów Polskiego Związku Łowieckiego, który miał miejsce w środę, 30 września w Regionalnym Centrum Kultury FE w Pile wielu zaliczyłoby do historycznych. Nie tylko ze względu na samą organizacje spotkania, związaną z pandemią Covid-19. Także dlatego, że po raz pierwszy na pilski Zjazd przyjechał Łowczy Krajowy. Ale przede wszystkim dlatego, że zamknięto tam dziejową kartę pilskiego łowiectwa- pożegnano wieloletniego Łowczego Okręgowego, Sławomira Jaroszewicza., który odszedł na zasłużoną emeryturę. Darz Bór, panie Sławku.

Więcej w najbliższym wydaniu TN

Anna Czapla-Furtacz

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe