Medale kickbokserów

  • 06.10.2020, 05:51 (aktualizacja 06.10.2020, 05:58)
  • mario
Medale kickbokserów
Wynik cieszy tym bardziej, że dla szóstki pilan był to debiut w imprezie mistrzowskiej – podkreśla Leniec.

Ponownie w małej wsi pod Warszawą -  Mysiadle, dokładnie w Centrum Edukacji i Sportu, rozegrano Mistrzostwa Polski kadetów w formule Kick light.

 

- Dla nas było to nie lada wyzwanie, bowiem wyjątkowo długo w tym roku na swój najważniejszy turniej musieliśmy czekać – podkreśla Przemysław Leniec z KSW Piła.

 

Pilscy młodzi kickbokserzy – cała siódemka, które pojechała do Mysiadła – pokazali wielkie serce do walki i spore umiejętności. Czworo wróciło do Piły czworo wróciło z medalami.

Trzeba to uznać za duży sukces klubu z Piły.

Tym bardziej, że udział krajowym champinacie kadetów wzięło udział blisko 300 zawodników z 60 klubów z całej Polski.

- Po dwóch dniach i wielu stoczonych pojedynkach ostatecznie do Piły przywieźliśmy 2 złote i 2 brązowe medale! Wynik cieszy tym bardziej, że dla szóstki pilan był to debiut w imprezie mistrzowskiej – podkreśla Leniec.

- Złote medale zdobyli Klaudia Mikołajewska kadet młodszy 32 kg i Xavier Rzeszut kadet starszy 42 kg. Brązowe medale trafiły do Anity Leniec i Julii Janickiej kadet starszy 50 kg - wylicza.

W Mysiadle Sporty Walki reprezentowali także Klaudia Król, Błażej Król i Kordian Romel.

Przed reprezentantami pilskiego klubu teraz nowe wyzwania.

Jak zwykle kontakt z KWP nie kończy się na samych rezultatach. Z reguły decydenci klubu dbają o tych, którzy pomagają klubowi.

Tym razem Klub Sporty Walki Piła dziękuje za wsparcie w wyjeździe władzom: Powiatu Pilskieo - Starostwo Powiatowe w Pile, Miastu Piła, Miejskiej Energetyce Cieplnej w Piła Sp. z o.o. także firmom KM Import Kożuchowski-Marciniak Sp.j.

Spaw-met, COLOS Gym & Fitness, Domy z marzeń.

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe