Bądź sprawny jak ,,Ninja”!

  • 16.10.2020, 11:27
  • mario
Bądź sprawny jak ,,Ninja”!
Zawodnicy pilskiego klubu Shoto startowali w XVIII ogólnopolskim Turnieju w Karate Tradycyjnym który odbył się we Wrześni.

 

Jest to cykliczna impreza, która zazwyczaj odbywa się na wiosnę, ale ze względu na pandemię odbyła się dopiero teraz. W najbliższym czasie jak pozwoli na to sytuacja epidemiologiczną rozegrane zostaną zaległe turnieje w których startują zawodnicy KKT Shoto.

- A wracając do zawodów we Wrześni chciałbym powiedzieć że wszyscy zawodnicy bardzo dobrze zaprezentowali się na tych zawodach. W sumie z Wrześni przywieźliśmy dziesięć medali – podkreśla Jarosław Skura.

-Zawodnicy startowali oczywiście z podziałem na wiek i stopień w dwóch konkurencjach w kata i kumite. Rywalizacja odbywała się w systemie każdy z każdym. A oto wyniki: 2 m w kata - Ksenia Gwiazdowska, 3m w kata Liliana Szklarek. 3m w kata Tomasz Szweda, 3 m w kata Marianna Szudriwicz, Patryk Kowalski 1 m w kata i 2m w kumite, Tobiasz Mila 2 m w kata i 3 m w kumite,Cyprian Krzemiński 1 m w kumite i 3m w kata. KINGA Kotowicz zajęła 4 m w kata. Jeszcze raz gratuluję moim zawodnikom za tak dobry udział w turnieju. W naszym klubie jeszcze odbywają się zapisy do grup dzieci, młodzieży i dorosłych - dodaje

W grupie dzieci organizowana jest grupę początkująca,, bądź sprawny jak ninja" serdecznie zapraszamy do naszego dojo na ul Medyczną 18 w Pile. www.karate.pila.pl.

mario

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe