Turniej Zdrowia i konkurs plastyczny, czyli Orlik Piła łączy siły z UMWW

  • 28.10.2020, 10:30 (aktualizacja 28.10.2020, 10:34)
  • Krzysztof Kuźmicz
Turniej Zdrowia i konkurs plastyczny, czyli Orlik Piła łączy siły z UMWW
Stowarzyszenie Orlik Piła zaprasza wszystkich mieszkańców Północnej Wielkopolski do udziału w Turnieju Zdrowia, a najmłodszych do konkursu plastycznego! Skusicie się?

Stowarzyszenie Orlik Piła przy wsparciu Samorządu Województwa Wielkopolskiego zaprasza wszystkich chętnych na Turniej Zdrowia, bezpłatne konsultacje z fizjoterapeutą oraz do udziału w konkursie plastycznym!

- Ogólnodostępna rywalizacja odbędzie się 14 listopada. W reżimie sanitarnym, z zachowaniem zasad uprawiania sportu i wytycznych ze strony Rządu gov.pl , zorganizujemy rywalizacje sportową. Zapisy drużyn prowadzimy poprzez formularz na orlikpila.pl oraz e-mail [email protected] - zachęcają przedstawiciele stowarzyszenia. 

W dzień Turnieju Zdrowia, to znaczy 14 listopada można odbyć bezpłatne konsultacje z fizjoterapeutą. Najlepszy w regionie specjalista z Fizjoway pomoże Wam we wszystkich aspektach zdrowotnych a także dla wcześniej zapisanych osób przeprowadzi masaże! Zapisy prowadzimy poprzez formularz na orlikpila.pl oraz e-mail [email protected]

Wszystkie dzieci ze szkół podstawowych Północnej Wielkopolski i przedszkoli mogą z kolei wziąć udział w konkursie plastycznym „Sport w walce z wirusami”. Technika przygotowania pracy jest dowolna. Prace należy sfotografować i przesłać na: [email protected] z imieniem, nazwiskiem i wiekiem autora oraz telefonem kontaktowym do rodzica/opiekuna. Termin na przesłanie prac to 8 listopada 2020 do końca dnia.

- Zarówno w konkursie plastycznym jak i w Turnieju Zdrowia przewidujemy atrakcyjne nagrody rzeczowe – sprzęt sportowy - podkreślają członkowie stowarzyszenia. 

Krzysztof Kuźmicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.dzienniknowy.pl z siedzibą w Pile jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe